skaistums

Etniskās tetovējums

Pēdējā laikā īpašu popularitāti ir ieguvis, etniskā veida tetovējumiem. Vēsturē šī žanra tetovējumiem datumiem atpakaļ uz seniem laikiem, kad valkājamas zīmējumi bija populārs ar Byzantines, Skiti, Ķelti un citām tautām.

Tetovējums ethnics dažāda apjoma un liels skaits dažādu attēlus. Mūsu senči atainojums, par savu ķermeni modeļus un atstāja zīmi, kas runāja par sasniegumiem cilvēks. Tādējādi bija iespējams noteikt atrašanās vietu indivīds sabiedrībā. Daudzus gadus, veido savu stilu, piemēram:

    Indijas; Skitu; Maori; Ķeltu; Maya; Polinēzijas un citi.

Nosaukums stilu nosaka zīmējumi, kas tika aizgūts no konkrētiem cilvēkiem. Ļoti spilgts un oriģināls ir Skitu etniskā tetovējums. Lielākā daļa no tetovējumiem tika izgudrots mūsdienu meistariem, bet tie visi balstās uz autentisku kultūru cilvēkiem. Labs piemērs ir ķermeņa līderis cilts, kas tika atklāti izrakumos Altaja. Tas bija segta ar dažādām skaisti skaitļi, starp kuriem visvairāk izceļas lauva-Griffin attēlota uz krūtīm.

Šodien populāri ir arī Rotas no Ķeltu kultūras. Šis stils ietekmēja citas tradīcijas, kuras ietekmējusi viņa personību. Tipisks attēlu šajā jomā no tetovējumiem ir lapas un citi priekšmeti, dažādi augi, kas maisījums harmoniski ar dzīvniekiem.

Bildes un skices tetovējumu etnisko Indiešu stils ir aplūkot attēlus, kas izgatavoti formā govis, ziloņi un Indiešu dievības. Tetovējumi Papuans no jaungvineja displejs vienkāršas formas. Kopā tie rada visu ainu. Norādījumi par Maoru raksturīgo attēlu ar daudz cilpas un swirls, kas rada izliektas modeļiem.

Klātbūtne simbolika

Tas ir svarīgi pateikt, ka par tetovējumiem, etniskā stila Raksturīga simbolika. Jo katra tauta, dažus zīmējumus var nest nozīmē. Daži vārnas varētu nozīmēt nāvi, bet haizivs bija zīme jaudas. Attēls no mēness uz vienas rokas var simbolizē sievišķību. Šodien, vērtību tetovējums ethnics bieži netiek veltīta īpaša uzmanība. Ikviens var likts uz jūsu ķermeņa izvēlēts tetovējums, motīvs, kuru kapteinis ir saistīta ar simbolu senie un mūsdienu modes.

Foto tetovējums ethnics

Ethnic tattooUz apakšdelma

Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo

Uz kājas

Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo

Etniskās modeļiem

Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo

Tetovējums dizainparaugiem, etniskā stilā

Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo Ethnic tattoo

Theme by Anders Norén