mode

Jaunākās tendences sezonā rudens

Kad vasara tuvojas beigām, un mēs nenovēršami justies pirmais trieciens vēss vējš, tas nozīmē, ka ir pienācis laiks uzzināt, kas būs modē nākamajā sezonā, kādas tendences un jaunumi, ko sagatavojušas par mums dizaineri. Jaunajā sezonā jūs atradīsiet visu, sākot no ekstravagants 80s, lai futūristiski motīvi.

1.Bārkstis.

Get gatavs puse jebkurā laikā, dienā vai naktī. Tādi dizaineri kā Carolina Herrera, Proenza Schouler, Givenchy un Roberto Cavalli, ko izmanto šī tendence viņas parāda.

The latest trends of the season autumnArmani PrivéThe latest trends of the season autumn, Givenchy

2.Ziedu drukāt.

Šķiet, ka ziedi un ziemā — lietas ir mazliet nesaderīgi. Tomēr, sezonas pēc kārtas ir ziedu drukāt kļūst galvenais sezonas rudens/ziemas. Ziedi aukstajā sezonā dos svaigumu un spilgtumu, lai pelēkās dienas.

3.Mākslīgās kažokādas.

Dabīgās kažokādas, tagad no modes. Pasaules modes nami piedāvā apģērbu ar augstas kvalitātes mākslīgās kažokādas, kas izskatās pārsteidzošs. Un protams, šī tendence ir ētiski. Šī tendence prezentēja savu šovu no Gucci, Stella McCartney, Pinnes Studios, Givenchy, utt.

The latest trends of the season autumnGivenchyThe latest trends of the season autumnGivenchy

4.Spilgti 80s.

Karstākie tendences sezonā rudens — ziemas 2019-2020 būs retro motīvi, kas pagājušajā gadsimtā, proti, ‘ 80s. Faktiskā tendence ir groteska šarms. Palielināta plecu un spilgtākajām krāsu ar papildus maksimāli daudz spilgtu kostīmu rotaslietas — tas, kas jums nepieciešams.

The latest trends of the season autumnVersace

5.Spīdēt.

Šajā sezonā, svarīgākie audi būs lateksa un vinila. Tie kļūs jebkura gadījuma izskatu uz kaut ko fantastisku. Glancēts spīdums ir reālas dusmas.

The latest trends of the season autumnFendi

6.Negabarīta.

Rudens lieta, kā man, šī, ir lietas, izmērs negabarīta. Viņi var saišķis augšu un justies mājīgi. Tāpēc, dizaineri nolēma apvienot siltumu un komfortu ar modes tendencēm.

The latest trends of the season autumnBalenciaga

7.Iedomātā vadītāja-kleitas.

Mēs visi zinām, ka jebkurā gadalaikā to cenu, lai būtu jāatceras, un pamanīju, dizaineri sacenšas ekstravagants, reizēm dīvaino tendences. Šī sezona nebija izņēmums. Rāda mēs sasniegtu daudz dīvaini cepures.

The latest trends of the season autumnGucci

8.Neona.

Spilgti neona krāsas būs galvenais, rudenī un ziemā, attēli ielu modes. Pat vienkāršākās lietas kļūs par daļu no jūsu megastring loku.

9.Dzīvnieku print.

Apģērbs ar dzīvnieku izdruku atkal pīķa savu popularitāti. Leopards drukāt ieņem pirmo vietu starp favorītiem.

The latest trends of the season autumnDolce & GabbanaThe latest trends of the season autumnDolce & Gabbana

10.Šūnu.

Šūnu izdrukāt tik būtisko visos laikos un gadalaikos un gandrīz ir kļuvis klasisks. Pēdējos gados, šūnu neatstāj pasaules pieslienamām kāpnēm.

The latest trends of the season autumnFendiThe latest trends of the season autumnVersace

Būt modē!

Theme by Anders Norén