skaistums

Jaunāko skaistumkopšanas tendencēm sezonā rudens-ziemas 2019-2020. Jaunu produktu un grima tendences

Kad vasara beidzas, un, kas nāk vēss rudens, visas dāmas pasauli skatīties ar interesi iespaidi par pasauli pieslienamām kāpnēm pie modes nedēļās. Sezonā rudens ziemas 2019-2020 sagatavoti daudz novitātes un tendences, tāpēc gatavojieties drosmīgus eksperimentus.

1.Peldošās bultas.

Ja jums nav labi padodas zīmēšana rokām, vai arī tie nav piemēroti jūsu acīm, tad šo tendenci, ir noteikti par jums. Bruņojušies ar acu zīmulis un zīmēt bultiņas, vairāk nekā gadsimtu. Acīmredzot šis grims ir ļoti vienkāršs izpildi.The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trends

2.Bold dekori.

Nebaidieties, lai pievienotu spilgti un treknrakstā elementi grims. Šoruden treknrakstā, izmantojiet spilgtas acu ēnas, pievienot tapas, kniedes neparastu akcentu.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsPrada

3.Grunge.

Tumši, rich toņu lūpu krāsas ir ļoti svarīgi gaidāmo sezonu. Grims lūpām ar vilinošu priekša, un jūs noteikti piesaistīs uzmanību.The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trends

4.Dūmakaino acu ” efektu.

Mīļākie grims smokey eye, iespējams, nekad aiziet no modes. Bet šajā sezonā, stilisti un grima mākslinieki iesaka darīt vairāk piesātināts un tumšs.The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trends

5.Stūros viņa acis.

Ja jums nav laika, lai grims, bet steidzami ir nepieciešams, lai noslēptu miega trūkums vai nogurums, tikai izmantot baltas vai gaišas krāsas acu ēnas un izcelt stūriem viņa acis. Šī aplauzums dos izskatu, Spīdumu un svaigumu.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsFendi

6.Fuksijas.

Neapstrīdams un negaidītu tendence sezonā — ēnā fuksijas. Pārliecinieties, ka iegādāties acu ēnas, lūpu krāsa un vaigu būt tendence.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsChristian Siriano

7.Plaša pieri.

Platas uzacis pīķa popularitāti vairākas modes sezonu. Viss, kas jums ir nepieciešams iegādāties speciālu uzacu želeja, lai dotu tām papildu apjomu un nedaudz netīrs izskatās.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsAlexander Wang

8.Acu zīmulis.

Sezonā rudens ziemas 2018/2019 nes daudz eksperimentēt ar dažādām metodēm acu zīmulis. Šeit ir vēl viens oriģināls tendenci. Zīmēt acis ar zīmuli, atstājot ne nelielu attālumu uz grunts. Tādējādi, jums būs radīt negaidītu un oriģinālu efektu.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsTreneris 1941

9.Krāsa.

Pēdējos gados, spilgti toņi un krāsas ir modē un aukstajā sezonā. Nebaidieties eksperimentēt ar krāsu un izmantojiet spilgtas ēnas un kontūrzīmuļi.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsTibi

10.Apjoma skropstu.

Šī ziema būs ļoti apjomīgas skropstas, tāpēc, lūdzu, esiet labu skropstu tušu un piemērot droši dažas tauku slāņiem.

11.Spīdēt.

Šajā sezonā būs modes mirdzums. Izmantot spoža acu zīmulis vai mirdzošs shadow.The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trends

Būt modē!

Theme by Anders Norén