mode

Jauns šalles. Snood, kas tas ir un kā to valkāt

Šalle ir svarīgs aksesuārs jebkurā sievietes dzīvē. Nesen līnijas šalles jaunu šalli sauc “Snood”. Tā uzreiz ieguva milzīgu popularitāti, ir atradusi savu vietu skapis gandrīz katra sieviete, jo šī šalle ir daudzfunkcionāls: var valkāt arī kā šalli, cepuri, lai izmantotu kā apkaklīte.

Snood — šalle bez galiem, izgatavotas no viegla auduma vai trikotāžas no silta, lielgabarīta dzijas. Protams, šis modelis ir daudz vienkāršāks ir valkāt kā galvassegu vai nēsā uz kakla, nekā tradicionālo lakatu.

Parunāsim par to, kas ir labāk apvienot šo stilīgs gabals.

New in scarves. Snood, what is it and how to wear it

இ ziemā, šī šalle ir ideāls silts mētelis. Mētelis klasiskā stilā, vajadzētu izvēlēties gara piederums, ar šalli jāiesaiņo divreiz ap kaklu, un tas ir skaisti, uzlieciet uz pleciem. Vispār, jebkura mēteli un īsu mēteli, apaļu apkakli vai bez apkakles, un padarīt perfektu kopumu ar šo šalli.

இ Ja šalle ir ilgi, tas ir valkātas, nav aplaušana. Jebkurā brīdī šāda lieta var valkāt uz galvas, nevis cepuri vai kapuci, kas ir ne tikai moderns, bet arī ļoti ērtas ziemas.

இ Ar mēteli, ļoti pieguļošs forma, izskatās ļoti harmoniska Snood, valkājot pāri pār viņas pleciem un iztaisnot.

இ Ja mētelis ir dekorēts ar kapuci, un tā būs derīga šāda veida šalli, lai gan sākotnēji tika uzskatīts, ka šī kombinācija lika apģērbs detaļas. Parasti, šalle nēsā zem pārsega ir ne tikai stilīgs, bet arī labi aizsargāti, jo vējains laiks, ir ieteicams izvēlēties ir ļoti apjomīga un garo šalli. Ļoti stilīgi izskatās melns mētelis ar kapuci, apdarinātas ar džinsiem, un šī šalle ir ne vītni ar kapuci, tikai neaizmirstiet, lai pilnībā unzip mans mētelis.

Ir uzskats, ka, valkājot šādu piederumu piebilst, formas, ietilpības, un meitene ar lielisku formās, tas ir labāk par to aizmirst, tā ir fundamentāli nepareiza. Galvenais — pareizi uzņemt šo stilīgs lieta, par viņas attēls.

இ Dāmas ar lielām krūtīm un platiem pleciem, ideāls Snood no trikotāžas audumi, vai citādi smalks materiāls, piemērots krāsā ar apģērbu. Bet biezā dūnu jaka vai izolēti mētelis, rotā ar šalli vidēja izmēra plānās būt nesaderīgiem ar kit un vizuāli vērst uzmanību uz top kleita.

இ Dāmas, ar šauru pleciem un mazas Krūtis, sulīgs gurniem, it īpaši, dodoties uz sejas gara un apjomīga šalle ietin vairākas reizes ap kaklu, šis piederums būs vizuāli līdzsvarot siluetu.

Theme by Anders Norén