mode

Kā izvēlēties apavus, lai

Ar pareizi izvēlēties apavus, kas spēj daudzas lietas: tas vizuāli padara skaitlis, plānāks un garāks, kājas šķiet garāks, un biznesa uzvalks vai masku uzvarētājs. Tomēr, nepareizi pieskaņo kurpes, sandales vai zābaki ir spējīgs sabojāt visvairāk pārdomāto veids — kājām, šķiet kuplākas un īsākas, proporcijas ir pārkāptas, harmoniju visā tēls cietīs.

Kā pareizi izvēlēties apavus un kādas detaļas būtu noteikti ir jāņem vērā, veidojot tēlu? “Ideāls skapis”, kas palīdzēs izvairīties no nopietnām kļūdām, un pastāstīt, kā izmantot apavus, lai uzsvērtu cieņu attēls un izveidot harmonisku izskatu.

How to pick shoes to

Formas īpašības un izvēle apavi

Atkarībā no augstuma, pilnība, fizioloģiskās īpatnības utt. izvēlēties kurpes, ir balstīta uz šādiem ieteikumiem:

• Petites, tas ir svarīgi tikai, lai to pievienotu, bet tāpēc, ka plānas papēžiem līdz 8 cm ar panākumiem darbā; ierobežot augstuma papēdi ir saistīts ar nopietnu spriedzi uz muguras, kas izraisīja zems sieviešu dēļ mainījās smaguma centru var saliekt uz priekšu, un, šķiet, pat mazāks;
• buxom daiļavas nav valkāt kurpes ar augstiem un plānas duncis papēži ir pārāk nopietnas, kontrastu ar ķermeņa uzbūve radīs šīs kurpes ir harmoniskas proporcijas meitenes un sievietes ar curvy formu dos sabiezējumu papēža dažādu konfigurāciju ar augstumu 5-8 cm;

How to pick shoes to
How to pick shoes to
How to pick shoes to

• diezgan bieži pat plānas sievietēm ir pilnībā teļš jomā un potītēm, kājām: tās ir kontrindicēta pilnīgi atvērtus apavus (sandales, plānas, sandales, uc.) un pilnībā slēgta. Jums vajadzētu izvēlēties starpposma risinājums, vēlams ar vertikālu dekoratīvu elementu, kas pārkāpj cietas virsmas un velk uzmanību;
• tiem, kas uzskata, ka viņu kājas nav pietiekami ilgi, tas nav nepieciešams, lai apturētu izvēli par modeļiem, kas ir horizontālie elementi, kājas vizuāli “samazināt” kāju, padarot to īsāku un biezāka – nē, sprādzes, loki, skaits, kniedes, u.c Paplašināt un padarīt kājas plānāks, sūkņi, kurpes, platformas sandales ar dziļu atvērt priekšpusē izgriezums vizuāli tas tiks uztverts kā turpinājums kājām, jo īpaši ar spilgti zeķubikses vai zeķes. Dzesētāja mēnešiem, ideāls kājas radīs saspringts teļš zābaki līdz celim ar klasisko garums svārki nedaudz virs ceļa.

Jums vajadzētu pievērst uzmanību: masveida kurpes ar biezu zoli melno krāsu vislabāk atstāt uz pārstāvji, jaunatnes subkultūru – tas ir apgrūtinoša, piebilst vizuālo svars ar kāju, tas ir gandrīz neiespējami atrast atbilstošas skapis.

How to pick shoes to
How to pick shoes to

How to pick shoes to
How to pick shoes to

Apskatīt papēža

Vienīgais veids, lai noteiktu, forma un augstums no papēža: apsvērt stilu un garumu, apģērbu, tipa audumu, faktūru, krāsu, klātbūtne dekoratīvie elementi. Atcerieties, ka plānas vasaras kleitu un smagie zābaki līdz vidum teļš no kategorijas modes eksperimentiem, kas ir iespējami rēķina dumpīgs atšķirībā harmoniju attēla vajadzētu saskaņot drēbes un apavi, kas saskaņā ar daudziem kritērijiem:

• kurpes bez papēža ir ideāls kompanjons apgriezts stili: potīti, bikses un nedaudz lielāks (7/8), kleitas un svārki ar garumu virs ceļa. Dzīvoklis vienīgais ir iespējams ar eleganci drēbes vispār, vai uztveres attēls tiks samazināts līdz nolaidības un neuzmanības;
• zema papēža attiecas tās praktiski nav (0,5 cm), un modeļiem, kas ir nedaudz augstāks – no papēža līdz 2 cm Ir ērta ikdienas Apavu pilsētas pastaigas un biroja vajadzībām – tas izskatās labi ar Bikšu svārki uzvalku, ļoti ērti;

How to pick shoes to

• augsta papēži ir iespējamie muguras problēmas un kāju veselību, bet tāpēc, ka šīs kurpes ir bieži izmantota tikai naktī. Lai gan tas, protams, ņem vērā garuma kleitu vai svārkus, tad, kad jūs samazināt grīdas, augsti papēži ir praktiska nepieciešamība, citiem modeļiem, garums hemline nevajadzētu būt virs ceļa. Īsi svārki vai mini kleita apvienojumā ar augstiem papēžiem, protams, ir burvīga, bet, ja jums ir neērti tuvu vīriešu uzmanību un spriešanas sieviešu izskatās, šis apģērbs ir ieteicams izvēlēties apavus uz zema papēža;
• tievu papēdi ir stils un mode, un tāpēc vislabāk būtu tās kopā ar modes apģērbu (sākotnējā kleitas un uzvalki, platas bikses un Kapri), bet ne ar klasisko stilu; plaša (ķīlis) papēdis — ne īpaši slaidas kājas uz augšu kontrastu sniegs nepieciešamo vizuāli strointsi efektu.

Vispārīgs noteikums: patērētājiem un izskatās smagāks apģērbu, nekā “garāku” viņas stils, spēcīgāka būtu papēžu Kurpes. Par smalku uzvalku un smalku kleitu audumus, piemērotus gaisā tās pašas kurpes ar plānas siksnas, smailu degunu, jauki, tievu papēdi.

Krāsu, faktūru un materiālu kurpes

Šajā sadaļā, ieteikumus par izvēli kurpes sākt no pamata princips: vēsāks, tas ir ārpusē, blīvāks un pasaulē, kā varētu izskatīties jūsu kurpes, ir bieza āda, cietu zoli un dekori, plaša, stabila papēža, rudens un ziemas izskatīsies harmoniski.

How to pick shoes to
How to pick shoes to
How to pick shoes to

Klasisks versija kurpes (īpaši ar ierobežotu budžetu, kas ļautu dažādu veidu un krāsas apģērbu, lai iegādātos vienu pāri) būs melnas kurpes vai vienas krāsas zābaki. Biznesa apģērbu, apavus, priekšroku neitrāli toņi, bet spilgti ir piemērots vasaras un relaksējošu krāsu gammas apģērbu – tās var viegli atjaunot krāsa balta, haki vai pasteļa tehnikā.

Izvēloties apavus rūpīgi izvērtēt jūsu apģērbs: tādā veidā, kas atbilst tikai viens spilgtām detaļām. Šiks modes kleita vajadzībām ļoti pieticīgs papildus formā kurpes, bet diskrētu pantsuit ir laba ideja, lai dažādotu krāsains un stilīgs kurpes.

How to pick shoes to
How to pick shoes to
How to pick shoes to

Elegance, vai sporta?

Labi izvēlēti apavi var pievienot savdabīgs aromāts, kas izveidota attēlu, ar nosacījumu, ka tie ir augstas kvalitātes un atbilst modes kritērijiem:

• klasiskais modelis apvienojumā ar populārākajiem stiliem apģērbu; papēža augstums šīs kurpes tradicionāli ir 3-4 cm, bet formas paliktņus var atšķirties no ļoti norādīja zeķes, lai absolūti stulba. Valkāt šīs kurpes ar biksēm ieteicams modeļiem ar augstu profils ir vairākas slēgta kāju izskatās vairāk skaisti;
• luksusa vakara kurpes tiek izmantoti tikai nolūkā vakarā un papildināt vakarā kopā; labāk, ja tie ir izgatavoti ar slēgtu purngalu. Ir nepieciešams, lai izskatās skaisti pēc dienas pasākumiem, svinībām vai pieņemšanām ieteicams sūkņi papēžiem līdz 8 cm, ar atvērtu vai slēgtu purngalu.

Mīļotājiem džinsi un sporta stila drēbes arī var izskatīties stilīgi, ja netiek ņemtas vērā, protams, pieejamo Arsenālu treniņkurpes, plakanu zoli kurpes vai modeli uz zema papēža efektīvi dažādot skapis, aktīva persona.

How to pick shoes to
How to pick shoes to

Neatkarīgi no apaviem tu izvēlētos, atcerieties, tas ir ērti – ne presē, ne push, nav pakārt uz kājām. Uzstādot vajadzētu izskatīties, pārvietot jūsu kājas dažādos virzienos, lai novērtētu brīvību un dabiskumu kustību, pārliecinieties, lai apskatīt jaunu apģērbu spogulī. Ja ir šaubas, būtu jāatliek modeli, pat ja tas ir ļoti daudz: ja apavi ir neērti, tad jālieto vienkārši nav. Klausieties sevi, izvēlaties apavus saskaņā ar ieteikumiem “Ideālu garderobi”, un jūsu attēls tiks stilīgs, harmonisku un sievišķīgi.

Theme by Anders Norén