skaistums

Kā krāsu jūsu uzacis, lai izskatītos jaunāka

Uzacis ir kļuvusi gandrīz par galveno uzmanības objektu vidū fashionistas. Tagad, kā jūs zināt, tur ir tik daudz veidu, kā to izpildi un krāsošana. Ja Jums nav laika, lai pārgājienā salons — nav problēmu. Mūsu raksts palīdzēs jums, un mēs jums parādīs, kā, lai padarītu jūsu uzacis kā skaista, apmeklējot skaistumkopšanas salonu.

Uzacīm ir svarīga nozīme galīgā attēla vai make-up. Vēl nedaudz mainīt formu var mainīt izskatu. Jums tikai jāizvēlas formu un krāsu jūsu uzacis — biezas vai plānas, tumšas vai pēc iespējas tuvu dabas skats. Atcerieties, formu un toni, ir piemērots jūsu sejas un matu krāsu. Kā jūs zināt, blondīnes ir ieteicams izvēlēties gaišāku brūno krāsu krāsas uzacis, tajā laikā, kā brunetes vajadzētu izvēlēties tumšāku toņu melnā krāsā.

Šajā rakstā mēs izskaidrot, kā ātri un personīgi krāsu ideāls uzacu un kā izskatīties jaunāki. Jā, jūs uzklausīja tiesības. Uzacis ir tik daudz varas.

1.Pirmais solis ir izmantot suku, lai skropstu tuša. Ķemmēt uzacis uz augšu uz jūsu pieres.

2.Otrais solis ir, lai noteiktu sākuma punktu. Lai to izdarītu, ņem zīmuli, novietojiet to uz vidu nāsis, pēc tam ielieciet to tiesības, saskaņojot sevi ar ārējā stūra acs, un punktu tieši virs acs un būs mūsu galvenais. Pēc tam noteikt, kur jūs vēlaties, top browney loka. Par šo, to pašu zīmuli no nāsīm, kas uz diagonāli, kā tad, ja iet vidū skolēns. Pēdējais un galīgais solis — noteikt beigu punktu. Pārvietot zīmuli, ar satveršanas ārējā stūra acs, tas būs tajā pašā punktā. Un tagad es jums parādīs, šīs darbības shematiski.How to dye your eyebrows to look younger

3.Izmantojot uzacu zīmuli, piemēro kontūru punkti, kas minētas iepriekš.How to dye your eyebrows to look younger

4. Pieteikties uzacu želeju virzienā no arkas, un tad pa diagonāli uz leju no tā. Mēs iesakām jums lietot uzacu želeju, lai dotu vairāk dabisko toni jūsu uzacis. Turklāt želeja ir dažas funkcijas noteikšanu, lai jūsu uzacis izskatīsies ideāli.

How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger How to dye your eyebrows to look younger

Būt modē!

Theme by Anders Norén