skaistums

Kā tu mazgā kosmētikas sūkli? 5 efektīvākajiem veidiem,

Ja jums lietot krēmus jūsu Arsenāls, protams, ir īpašs sūklis par tās piemērošanu. Sākumā, sekas un sūkli, piemērojot krāsas ir ļoti manāms. Bet laika gaitā, iespējams, pamanīsiet, ka krējums bija sliktāk nekā seja, un jūsu uzticīgs palīgs, sūklis, iespējams, nav sauss, lai vairākas dienas vai pat nedēļas. Bez tam, laika gaitā tas var uzkrāties baktērijas. Un jūs noteikti nevēlaties, ka. Tāpēc ir ļoti svarīgi rūpēties par sūkli.

As you wash the cosmetic sponge? 5 Most effective waysKā tīrīt kosmētikas sūkli 5 veidi

Bieži vien meitenes nerūpējas par otas un sūkļi kosmētikas ne tāpēc, ka slinkums, bet vienkārši tāpēc, ka es nezinu, ko darīt. Protams, daudzi kosmētikas uzņēmumiem ir īpaši līdzekļi kopšanas kosmētikas sūkļi, un birstes, kas būs maksāt kādu naudas summu.

As you wash the cosmetic sponge? 5 Most effective waysKā tīrīt kosmētikas sūkli

Ja jūs nevēlaties tērēt naudu par īpašu rīku, mūsu raksts palīdzēs jums, un mēs jums pateiks, kā un ko tīru sūkli no Fonda.

1.Bērnu šampūns.

Pirmais vienkāršu vēl efektīvu tiesību aizsardzību, ir bērnu šampūns.

2.Ar trauku mazgāšanas līdzekli.

2.Mikroviļņu krāsns.

Ja jūs vēlaties, lai rūpīgi tīru sūkli no mikrobiem un baktērijām, kas var uzkrāties par to ilgu izmantošanas laiku, pēc tam nosusiniet to mikroviļņu krāsnī, izmantojot trauku mazgāšanas līdzekli. Bet jābūt uzmanīgiem, lai pārspīlēt to, citādi sūklis var vienkārši izkūst.

3.Olīvu eļļa.

Jūs varat tīrīt ar sūkli izmanto arī olīveļļu un trauku mazgāšanas līdzekli.

4.Izmantot speciālus tīrīšanas sūkļi.

Theme by Anders Norén