mode

Kā valkāt zābaki?

Zābaki — ir-ir sezonas rudens-ziemas. Ne katra meitene, kas uzdrošinās spert tik drosmīgu soli, jo iegādāties šādas kurpes. Pēc atlases jackboots ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo apģērbs, lai padarītu jūsu attēlu izskatās stilīgi, bet jebkurā gadījumā nav vulgāri. Jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai soli pa, ka naudas soda līnijas.

Vispirms pieņemsim runāt par pamata noteikumiem valkāt jackboots. Cik un kādas drēbes, lai apvienotu tos pareizi. Meitenes pārsvarā izvēlas valkāt zābaki ar kleitas un svārki. Šeit jums ir nepieciešams atcerēties dažas pamatlietas:

-apakšā kleita būtu vienkārši segtu top kurpes;

kleita vai svārki nedrīkst būt pārāk īss. Attālums starp pakāpieniem un kleita jābūt ne vairāk kā 15 cm;

-valkāt zābaki ar fishnets vai miesas krāsas-liecina par sliktu gaumi. Tātad, izvēlēties tikai zeķes melnā krāsā;

-nevar apvienot ar zābakiem kleita ar dziļu kakla izgriezumu, citādi jūs riskējat izskatīties kā meitene, viegla pateicoties.

Lieliski kopā ar džinsi zābaki. Džinsi, džemperis, mētelis un zābaki-ideāls win-win veidā.

Modes zābaki atpakaļ pie mums katru ziemu. Modē ir visi modeļi jackboots: āda, zamšāda, laku; iet zemu un papēži, jums vienkārši ir, lai padarītu jūsu izvēles.

Šajā sezonā jūs varat noteikt dažas no tās pašreizējās tendences.

1.Sarkani zābaki.

Beznosacījumu tendence zābaki ir kļuvuši sarkani. Protams, tas ir ļoti provokatīvs tendence ar sarkano krāsu, ir jābūt ļoti uzmanīgiem. Bet tomēr, ja jums sekot noteikumiem un izvēlēties pareizo ceļu, jums būs uzmanības centrā. Starp citu, ļoti drosmīgs meitenes, dizaineri piedāvā nēsāt kopā red attēlus, t.i., apvienot sarkani zābaki ar sarkanu apģērbu un aksesuārus. Lest jūs domājat, ka šī tendence bija pārāk provokatīvs un nav fit jums, mēs piedāvājam jums aplūkot fotogrāfijas, kas palīdzēs jums mainīt savu viedokli. How to wear boots?

2.Metāla sudraba zābaki.

Šajā sezonā par modes skates, jums varētu būt pamanījuši, ka ļoti daudz sudraba piederumi, somas un kurpes. Tādēļ, metāla pakāpieni čīkstēt sezonā. Viņi varēs izcelt vēss un atsvaidzināt jebkuru izskatu. Mēs varam teikt, ka tas ir ļoti universāls, kurpes, tāpēc, kā tos apvienot ar kleitas, lai iet ārā, un ar apģērbu stilā casual. Lielisks papildinājums botfortas, protams, džinsa bikses.

How to wear boots? How to wear boots?

Un, visbeidzot, mēs esam veikuši izvēle visvairāk stilīgs loki ar botfortas dažādos stilos un kopā ar dažādiem tērpiem. Izvēlieties savu iecienītāko attēlu un droši nest tos uz dzīvi. How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots?How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots?

Būt modē!

Theme by Anders Norén