mode

Ķīļi 2019-2020: visvairāk stilīgs modeļiem, ņemiet vērā, fashionistas

Ķīļi 2019-2020 ir ideāls risinājums sievietēm, kam ir apnicis staigāt neērti papēžiem vai elegants kurpes uz plakanas zoles. Vēlaties, lai pievienotu jūsu skapis vidusceļu? Eksperti visā pasaulē ir vienisprātis, ka šis ir vislabāk izdarīt ar stilīgs un neticami sievišķīgs Kurpes uz ķīļveida papēdi. Galu galā, tas papildināt tikai par kaut ko – kurpes, un elegantas kurpes un sandales, un pat vairāk modeļu zābaki un potītes zābaki.

Tas ir iemesls, kāpēc 2019-2020 par ķīļi mēs iesakām pievērst īpašu uzmanību, un pārliecinieties, lai pievienotu jūsu skapis vairāki pāri savu mīļāko kurpes vai zābaki. Un, lai padarītu to vieglāk, lai izvēlētos no dažādiem mēs esam gatavi jums sarakstu ar visvairāk modes kurpes ķīlis 2019-2020.

Ķīlis

Pavasaris un vasara ir ideāls laiks, lai atjauninātu savu garderobi un ieviest piezīmes par jaunu stilu. Tajā jums palīdzēs ķīlis, kas ir ļoti efektīva sēdēt pilnīgi jebkura sieviete, ejot ar kājām. Arī šis modelis apģērbu, kas izskatās lieliski ar īsu kleitas un bikses. Tajā pašā laikā, es gribu redzēt to, kas ir trending 2019-2020 modelis ar vieglu pieskārienu ethnics, viņu vienīgais imitē koka, korķa vai espadrilles tādā veidā, ka savīti tekstilmateriālu auklām.

Wedges 2019-2020: the most stylish models note fashionistas

Potītes zābaki ķīlis

Agri pavasarī un rudenī ir tavas mīļākās un neticami moderns potītes zābaki, kas padarīs jūsu kājas vēl skaista, ja ir ķīļi. Ar šādu kurpes, jums izveidot patiesi unikālu pilsētu neformālā, klasiskās un pat romantiski tēli. Vai nav bail, lai papildinātu savu garderobi ar potītes zābaki ar ķīļveida papēdi un dekorēts ar spilgti krāsu vai izdrukāt. Piemēram, 2019-2020, populārākais animalistic, ziedu drukāt un pleds un svītras.

Wedges 2019-2020: the most stylish models note fashionistas

Zābaki uz ķīlis papēži

Reti, lai atrastu sievietes garderobē, kas nebūtu stāvēt ķīlis zābaki. Tas ir neticami ērts un stilīgs risinājums, lai ziemā, kas palīdz justies komfortabli un stabili uz krievijas ceļiem. Ķīli zābaki tiek iesniegti 2019. gadā pēc dažādiem modeļiem. Vienīgais, ko tiek lūgts atturēties, ko dizaineri, vadošie stilisti – garums vārpsta, līdz vidum teļš.

Wedges 2019-2020: the most stylish models note fashionistas

Ķīlis apavi

Unikālo visas sievietes tēls izskatās ķīlis kurpes. Šeit nav liecina, nekādā veidā nav jābaidās eksperimentēt. Izvēlēties spilgti un treknrakstā modeļus, kas būs pievienot savu izskatu interesantu vērpjot. Vienīgā lieta, jums vajadzētu izvairīties pāri siksnas, kopā ar pārdotie vienīgais, tie ir smagāki siluetu. Tas ir iemesls, kāpēc šī iespēja ir piemērota tikai īpašnieki ļoti ilgi slaidas kājas un izaugsmes modelis.

Wedges 2019-2020: the most stylish models note fashionistas

Theme by Anders Norén