skaistums

Ko Fonds izvēlēties? Labākās iespējas 2019

Atrast perfektu Pamatu var būt ļoti ilgstoša, dārga, un dažreiz sāpīga. Jūs varat izmēģināt iespējas, izmantojot testeri veikalos, izvēlēties piemērotu opciju, lai nopirktu to. Bet bieži vien izrādās, ka tad, kad jums mājās var radīt problēmas. Krēmu var nebūt piemērots jūsu ādas tipam, vai nu pārāk matēts, vai nav pietiekami saspringts.

Mums ir samazinājušās to uz leju meklēšanā, pārbaudīja, vidējā un augstā cenu segmentā, lai daži no populārākajiem un tautas iespējas, lai saglabātu jūsu laiku.

1.Dior Ādas Uz Visiem Laikiem

Iespējams, slavenākajiem un raspiarenny Fonds. Tomēr ir iecienītākās un gandrīz ir katrā fashionista grims soma. Korektors vidēja blīvuma. Ideāli piemērots praktiski visiem ādas tipiem: sausai, jutīgai, taukainai un kombinēta satur SPF 35 (aizsardzība no saules), kas padara to tik populārs. Ilgst līdz 16 stundām, arī noslēpt trūkumus un izlīdzina ādas toni. To klāsts ir diezgan plašs — 24 toņos. Cena ap 52$. What Foundation to choose? Best options 2019

2. Giorgio Armani Luminous Silk Fonds

Nosaukums runā pats par sevi. Maiga zīda tekstūru — lieliska izvēle priekš meitenēm, kurām patīk greznība. Krēms vieglu, vidēju tekstūru, ar mirdzošs mirdzums. 24 toņos. Izmaksas ir apmēram$64.

What Foundation to choose? Best options 2019Giorgio Armani Luminous Silk Fonds

3.Chanel Veselīgu Mirdzumu Fonds

Vidējais blīvums krējumu atstās jūsu ādu gludu, dodot tai dabisku toni un veselīgu mirdzumu. 25 SPF aizsardzību no saules stariem un kaitīgas vides ietekmes. Cena ir par 60$. What Foundation to choose? Best options 2019 What Foundation to choose? Best options 2019

4. Maybelline Fit Me Fonds

Jūs var sajaukt ar zemu izmaksu produktu, un jūs domājat, ka krēms nav piemērots jūsu prasīgas ādas. Bet nav lēkt pie secinājumiem. Ūdens-bāzes krēms krēms ne nosprostot poras, un labāk, gluži pretēji, tie ir tīri. Izveido matētu, bet dabīgo ādas toni. Pieejama 40 toņos un ir piemērots normālai līdz taukainai ādai. Izmaksas ir tikai par$8.

What Foundation to choose? Best options 2019Maybelline Fit Me Fonds

5.Clinique Pat Labāks Grims Fonds

Krēms ne tikai pilda dekoratīvu funkciju: iemirdzēties un izlīdzina toni, bet darbi tā teikt, no iekšpuses, tā ir labvēlīga ietekme uz jūsu ādai palikt ideāls, pat bez pamata segumu. Ideāli maska vecuma plankumi. Cena ir 29$.

What Foundation to choose? Best options 2019Clinique Pat Labāks Grims Fonds

Būt modē!

Theme by Anders Norén