skaistums

Ko skaistumkopšanas tendences ir vairs modē

Atceros, kā pirms tam bija modes darīt aust, lai raut uzacis uz plānām svītrām un līme skropstas. Lasīt par skaistumkopšanas tendences, kas var pamatoti saukt darbus no pagātnes.

Ir vairāki kosmētikas paņēmieni, kas šobrīd mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem.

Militārās

What beauty trends are no longer in fashion

Sākumā gadu, visi aktīvi izmanto šo rīku, lai grims. Nestrīdieties, tas dod īpašu mirdzumu, lai izskatu, bet tagad blogeri ieteikt, lai pārvietotu prom no šī apšaubāmā tendenci. Mazāk spīdumu, protams, kļūst jūsu veidā.

Microbleeding

What beauty trends are no longer in fashion

Lai sasniegtu perfektu uzacu, meitenes ir gatavs uz visu, pat sāpīgas procedūras. Es jums ieteiktu izmest iespēja microbleeding (mikropigmentācijas no uzacīm), jo modes uzacis mainās pārāk ātri. Šajā ziņā, tas ir labāk ne, spīdzināt sevi ar sarežģītām procedūrām, ar ilgstošu efektu. Veikls un dabas uzacis vienmēr būs modē.

Daudz grims

What beauty trends are no longer in fashion

Atgriežoties pie tēmas par dabīgumu, tas ir labāk ne, lai likts uz kalniem grima. Ar greznām konturēšanas un grima pagātnē. Šodien koncentrēties uz minimumu kosmētikas.

Balaj

What beauty trends are no longer in fashion

Balazs tehnika matu krāsošana ar kuru kapteinis atvieglo atsevišķām daļām, lai izveidotu skaistu krāsu kontrastu. Šī krāsa ir ritētu savu gaitu.

Theme by Anders Norén