mode

Ko valkāt ar baltas čības: 20 stilīgs iespējas

Sieviešu baltās sporta kurpēs ir ne tikai sporta apavi, un daļa no ikdienas garderobi. Tās var valkāt arī par izbraukuma datumiem, tikšanās ar draugiem un pat darbā. Liels pluss ir, baltās sporta kurpēs, ka viņi ir kļuvuši tik universāls, ka ar pareizi izvēlēto apģērbu, viņi nav redzējuši, kā sporta apavi.

What to wear with white sneakers: 20 stylish options

Baltās čības ir labi kombinēt ar dažādu stilu apģērbu, viņi labi izskatās ar romantisku, ielas, biznesa un sporta apģērbu. Visi zīmoli ražo baltās čības, tāpēc modes sievietēm ir jāizvēlas no. Piemēram, faktisko balts superstar no Adidas, baltu platformu čības modeļa Gaisa Spēkā no Nike, čības no Stan Smith, masveida modeļiem, no baltas kurpes no Chanel, Puma, Balenciaga un citu slavenu modes namu.

What to wear with white sneakers: 20 stylish options

Labāko no dažādiem apģērbu maisījumi klasisks modelis ar apaļu degunu un ļoti milzīgu platformu, tie lieliski iederas attēla ar svārki, kleita un pat Bikšu kostīms. Vienkāršākas un īsākas baltās čības, vieglāk ir tos apvienot ar dažādu apģērbu. Ja piemēroti apavi ir izvēlēts, tas ir laiks, lai domā, ko valkā ar baltās čības.

What to wear with white sneakers: 20 stylish optionsWhat to wear with white sneakers: 20 stylish options

Ar kleitas

Dienās, kad tērpi bija tikai nēsā ar kurpes ir sen pagājis, tagad trending interesanti sajauc un sērkociņu apģērbs, apavi viens no tiem. Baltās čības ir lieliski piemērota taisna griezuma kleita stils ir paviršs, tas var būt pelēka adīta kleita melnbaltajā režīmā svītrains t-krekls, kleita. Ja MIDI garuma kleita, ceļu, mierīgi un atturīgi, un ja kleita ir virs ceļa, tad šī kombinācija noteikti būs vienādi.

What to wear with white sneakers: 20 stylish options What to wear with white sneakers: 20 stylish optionsWhat to wear with white sneakers: 20 stylish options

Vasarā gribas izskatīties skaisti ar baltās čības romantisks kokvilnas kleitas ar ziedu izdrukas un ruffles. Ja jūs apvienot šo attēlu ar cepuri vai pinumi maiss, tad attēls būs ļoti stilīgi.

Apvienot baltās čības var un vakara tērpi, rezultāts būs krustpunktā stilu gadījuma un sports-elegance. Piemēram, fit maz melnā kleita, kleitas no auduma ar vizuļi, rotātas ar akmeņiem, pērles, krelles vai mežģīnes.

What to wear with white sneakers: 20 stylish options

Balta mežģīņu kleita, čības un dzhinsovka – ļoti harmonisku un stilīgu izskatu vasarā. Šādu loku ir izmēģināt visu.

What to wear with white sneakers: 20 stylish options

Ar svārki

Sievišķīgi svārki izskatās lieliski ar čības. Ir tendence, jums vajadzētu izvēlēties svārki trapecveida, pusapaļas vai svārki-iepakojumi. Šie svārki ir nepieciešams valkāt kopā ar topi, krekli, blūzes tikai samazināt. Augšējā daļā apģērbs ideāli būtu kopā ar čības un sporta vai ikdienas stila.

What to wear with white sneakers: 20 stylish optionsWhat to wear with white sneakers: 20 stylish options

Stingrāku versija priekšgala zīmuli svārki ir svārki vai taisnu kāju džinsi ar blūze vai krekls. Šajā apģērbs jūs pat varat doties uz biznesa tikšanos vai darbu.

What to wear with white sneakers: 20 stylish optionsWhat to wear with white sneakers: 20 stylish options

Ar džinsi

Protams, baltās čības un džinsi ir klasisks kombinācija. Tātad, jūs varat pastaigāties jebkurā gada laikā, un spilgti baltas čības vienmēr dod labu garastāvokli. Saskaņā apavi un džinsi, jūs varat valkāt t-krekli, džemperi, krekli, sieviešu blūzes un topi, un augšā, lai pabeigtu izskatu var būt žakete, jaka, jaka vai gaiši vasaras mētelis.

What to wear with white sneakers: 20 stylish optionsWhat to wear with white sneakers: 20 stylish optionsWhat to wear with white sneakers: 20 stylish optionsWhat to wear with white sneakers: 20 stylish options

Ar Bikšu kostīms

Vasaras iespējas Bikšu kostīmi izskatās labi ar baltu treneriem. Rezultātā tiks stila sports-elegance, izskats ir elegants un atturīgs. Piemērota šāda kombinācija tērpi, spilgtas krāsas: sarkans, tirkīza, zaļa, dzeltena, Bordo un citas.

Tagad trending tērpu svītras, ar augstu vidukli un 7/8 garumā. Šie tērpi var droši kombinēt ar baltu treneriem. Tas pats attiecas uz kostīmi ar šorti.

What to wear with white sneakers: 20 stylish options

Saskaņā ar uzvalku jūs varat valkāt t-krekls, tops vai vienkārša blūze lakonisks griezums, bez gugatnis vai vairāk sievišķīgi elementi.

Theme by Anders Norén