mode

Ko valkāt ar sarkano mēteli: 30 stilīgs attēlu

Rudens ir attaisnojumu, lai valkāt siltu mēteli, padarot attēlu vairāk izsmalcināts un elegants. Lai izceltos no pūļa un parādīt labu garšu, atdot pelēkās krāsas un piepildīt savu garderobi ar stilīgu mēteli sarkanā krāsā.

Funkcijas krāsu

Sarkanā krāsa ir daudz nianses. Atkarībā no tā, kurš no jums izvēlēties, attēlu var iegūt vai nu zvanītāju vai tuvu klasiku. Tendence ir tagad šādu toņu sarkans kā burkāns, sarkanbrūns, koši un ķiršu.

Jo sarkanā krāsa bagāts un uzkrītošā, tas var būt grūti apvienot ar citas nianses. Laika gaitā pārbaudītas kombinācijas ir sarkans un melns, balts, bēšs vai brūns. Loku, kas apvieno šīs krāsas, ir rezervēts un stilīgs.

Visbiežāk, sarkans mētelis apvienota ar lietām, melns. Šādu kontrastējošas kombinācija izskatās ļoti iespaidīgi. Vairāk mierīgs un pat cēlu veidā tiek iegūts, ja sarkans mētelis, lai papildinātu lietas, brūna. Priekšgala kļūst rudens un mājīgs.

What to wear with red coat: 30 stylish images

Svaigi kombinācija, sarkans mētelis lietas baltā krāsā. Sīpoli, papildināts ar balto kleitu vai uzvalku, izskatās romantiski un sievišķīgi. Izskatās labi un mētelis pats par sevi, kas apvieno šīs divas krāsas. Piemēram, ziemā, sarkans mētelis ar baltu kažokādas apkakles.

What to wear with red coat: 30 stylish images

Ja mēs runājam par gaišāku krāsas, ar sarkano ir diezgan labi izskatījās izslēgts toņos zaļa, zila un violeta. Kombinācija, matēts krāsas izskatās daudz elegantāks nekā vairākas neona toņos, kas pulcējušies vienā Luka. Neizmetiet kombināciju, no kuriem viens Luka dažas lietas, sarkanā krāsā. Tomēr, lai izskatās jauki, izvēlēties līdzīgu toņu sarkanā ir visas dažādas nokrāsas šo krāsu ir slikti “draugiem” viens ar otru.

Ar ko un kā valkāt

Ir daudz mētelis stilu. Katra no šīm opcijām savādāk iekļaujas ar citām lietām, tāpēc jums vajadzētu pievērst uzmanību dažus no populārākajiem šīs sezonas modeļi, lai jūs zināt, kā padarīt savu loku, pamatojoties uz sarkano mēteli neatvairāms.

A-līnijas

What to wear with red coat: 30 stylish images

Pēdējo sezonu populārs mētelis ir A-line. Šī robeža, kas palīdz noslēpt nepilnības jūsu attēlu, piešķirot tēlam sievišķību. Īpaši labi izskatās koši divrindu mētelis,-līnija, kas papildināta ar apkakli stāv un pogas, Zelta vai melnā krāsā.

Kimono mētelis

What to wear with red coat: 30 stylish images

Iegūt popularitāti kimono mētelis. Tas var būt ne tikai vilnas vai kašmira, bet trikotāžas. Tendence modelis, kas papildināts ar masveida kapuces. Sarkanā krāsa apvienojumā ar šāda griezuma mētelis izskatās ļoti iespaidīgi.

Ar kamuflāžas stils

What to wear with red coat: 30 stylish images

Daudzi no kolekcijas, kas parādās un mētelis ar kamuflāžas stilā. Neskatoties uz šķietamo vienkāršību, šī robeža, kas izskatās ļoti labi uz sievietes ķermeņa. Papildināt mētelis pārklājumu: kabatām, plecu siksnas, rotātas ar pogām, utt. Valkāt šādu mēteli, cik vien iespējams, ar stingru bikses ar bultu, un ar džinsi un chunky zābaki.

Classic

What to wear with red coat: 30 stylish images

Nekad iet no modes un mētelis classic samazināt. Tas izceļas starp citiem ceļa garums un aprīkots siluetu. Pogas biežāk šajā mētelis nav sniegta, jo tas aizveras uz jostas. Šis mētelis izskatās ļoti sievišķīgi un eleganti.

Kapuci

What to wear with red coat: 30 stylish images

Vairāk ērts un praktisks variants – mēteli ar kapuci. Šo mēteli var valkāt jebkurā laikā, nebaidoties no sasalšanas bez cepuri un šalli. Labākais mētelis ar kapuci iekļaujas ikdienas stila apvienojumā ar spilgti džinsi un ērti apavi.

Būrī

What to wear with red coat: 30 stylish images

Kopā ar cieto mētelis sarkans, labs un modelis būrī. Tas var būt klasisks būrī, vai Skotijas, lielu vai mazu, apvienojot divas vai vairākas krāsas. Svarīgākais ir tas, ka izvēlētās krāsas atbilstu jūsu stilu. Valkāt mēteli būrī labāk ar vienkāršam lietām, tā, ka attēls nav pārslogots ar izdrukām un sīkas detaļas.

Nē apkakle

What to wear with red coat: 30 stylish images

Elegants un klasisks tas mētelis ir bez apkakles. Siltā laika, tas palīdzēs jums izcelt skaisto noslīpēts kakla, un vairāk, auksti dos jums daudz vietas, lai fantāzijas izvēles piederumi. Mētelī bez apkakles, jūs varat valkāt šalles, lakati vai stoles. Šī kombinācija arī izskatās ļoti eleganti, it īpaši, ja palīgierīce ir piemērota stila un krāsu saskaņā mētelis.

Garums

What to wear with red coat: 30 stylish images

Klasisks mētelis ceļa garums ir ne tikai iespēja. Jūs varat izvēlēties īss modelis vai iegarenas. Īss mētelis vērts iegādāties tiem, kuri novērtē vienkāršību un demokrātiju drēbes. Jo apgriezts mētelis, kas jums būs ērti un apvieno ne tikai ar lietām, kas oficiālais stils, bet ar džinsiem un switchtime.

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

Gluži pretēji ilgi, mēteļi izskatās ļoti eleganti un stilīgi. Tomēr, izvēloties mēteli, jāatceras, ka vairs modeļi ir vairāk piemērots gara auguma sievietēm.

Izvēlēties aksesuārus

Bow-pamatojoties mētelis parasti nav pilnīga bez piederumiem, piemēram, cepure un headpiece. Lakatu vai šalli var būt jebkurā krāsu vai pat izpušķot sākotnējā izdrukas. Ja jums ir bail kļūdīties ar izvēli krāsas – izvēlēties klasisko iespējas: šalle melnā, baltā, brūnā vai pelēkā krāsā. Tas pats attiecas uz galvassegu.

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

Kā lai rotaslietas, vēlams ar sīpolu, pamatojoties sarkans mētelis būs piemērots piederumi ar Zelta vai sudraba krāsu.

Kādus apavus valkāt

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

Kurpes saskaņā mētelis sarkanā krāsā tiek izvēlēts atkarībā no tā, kādā veidā jūs vēlaties, lai iegūtu rezultātu. Lai radītu klasisku un elegantu loku Lucy izvēlēties zābaki ar papēžiem. Attēls bija stilīgs, izvēlēties zābaki nav ļoti spilgti, izslēgts toņos.

Konsultācijas stilisti

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

What to wear with red coat: 30 stylish images

What to wear with red coat: 30 stylish images

Daudzas dāmas bieži kļūdāties valkā, saskaņā mētelis sarkanā krāsa lietas, kas neatbilst ar viņu. Bet uzskatīt, ka tie joprojām nav redzēt ir liela kļūda. Lai priekšgala tika ļoti stilīgs, pārdomāt katru detaļu, pat vienu, ka pirmajā acu uzmetienā neredzami.

Stilisti iesaka arī nav jāapvieno vienā Luka vairākas sarkano lietas dažādos toņos. Līdzīgs attēls ir izplūdis un nepievilcīgu.

Stilīgs, attēli un loki

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

Sarkans mētelis būs piemērots jebkura meitene, galvenais – izvēlēties “savu” krāsu un stilu.

Theme by Anders Norén