skaistums

Konsultācijas, frizieri, sieviešu pēc 40 gadiem

Ar vecumu, mūsu mati mainās. Tas attiecas uz tekstūras, biezuma, stila un protams matu krāsu. Līdz brīdim, kad jums sasniegt 40, jūs varat būt pilnīgi dažādu matu tipu, nekā jums bija 20 gadi.
No split galiem, sausiem matiem, retināšanas un pelēks dzīslas iegūt ne tikai. Tāpēc mēs vērsāmies pie ekspertiem un noskaidrojis dažus noslēpumus par viņas matiem.

Nebaidieties no īstermiņa izcirtņi

Cilvēki bieži baidās no īsceļiem. Tomēr, frizūras — laumiņa, īsāku matu griezumu — Bob vai bangs pilnīgi rāmja formas un sejas vaibsti.
Ja jūs ieguldīt laba frizūra, jūs redzat rezultātu. Sausie šampūni ir vajadzīgi, lai vairāk celiņus, kā jums nav nepieciešams, lai mazgāt matus tik bieži, cik ilgi.

Advice from hairdressers for women after 40 years

Blīvums matiem

“Vecums ir tikai skaitlis, tomēr dažādi pētījumi liecina, ka sievietes ir vairāk nobažījusies par retināšanas matu, nekā jebkura cita vecuma izmaiņām saistībā ar to izskatu,”saka Lūkas Hersheson, radošais Direktors un līdzdibinātājs Hershesons.
“Patiesībā, sievietes mati ir atšķaidīts par 20 gadiem, lai gan tie var nepamanīt to, līdz 40 gadiem. Sebum ražošanu sāk samazināties, kas noved pie sausas un frizzy matiem. Ar vecumu mati kļūst plānāka, sausāka un mazāk elastīga, un diametrs katru atsevišķo daļu var samazināt trīs reizes.

Advice from hairdressers for women after 40 years

Matu kopšanas līdzekļi

Labākais veids, kā radīt apjomu, lai mati, kas paliks visu dienu — izmantojiet pareizo produktu jūsu matiem. Izmantot šampūni un kondicionieri par apjomu.
Kad jūs sausu matus, sausu, no saknes. Lai labāk suku, izmantot apaļā suka un Fēns Babyliss Big Hair Styler. Tas ir rotējoša apaļā suka ar iebūvētu veļas žāvētājs, pateicoties tam, kas jūs saņemsiet tūlītēju apjomu.

Advice from hairdressers for women after 40 years

Matu aprūpes svarīgi

Regulāri lieto matu eļļas, lai padarītu tos gludus un mirdzošus, un mitrinošas maskas un balms.

Advice from hairdressers for women after 40 years

Ko par īsu matu griezumu?

“Ir mīts, ka sievietes vairāk 40 vajadzētu valkāt īsu matu griezumu, kas man personīgi domāju, ka ir nepareizi,” teica Sam Burnett, īpašnieks un radošais Direktors Zaķis & Kaulu.
Garuma un stila matu vienmēr būtu uzvalks jums, lai konsultēties jūsu stilists zināt, kas darbojas vislabāk par jūsu sejas formu, veidu un struktūru matiem. Ir arī daudz viltības, kas palīdzēs jums izskatīties jaunāki. Bangs ir lieliska izvēle! Ja jūs vēlaties, lai uzlabotu savu frizūru, bangs-tiešām labs veids, kā padarīt frizūra vairāk mūsdienu.

Advice from hairdressers for women after 40 years

Sākt bagātinātājiem un vitamīniem

Ir daudz produktus un piedevas, kas uzlabo tekstūru un izskatu matiem. Viviscal ir lielisks produkts, lai izmantotu 40 gadu laikā. Pat ja jums nav nekādu problēmu ar retināšanas matu, Viviscal Max Izturība bagātinātājus, kas palīdzēs nostiprināt matu struktūru un veicina veselīgu matu augšanu.

Advice from hairdressers for women after 40 years

Uzskata, keratīna ārstēšana

Laika gaitā, mati var kļūt rupjš un nepaklausīgs, tāpēc jums vajadzētu domāt par to, keratīna ārstēšana. Keratīna ārstēšana palīdzēs radīt vairāk veselīgu un gludu matu virsmu, kas būs vieglāk uzturēt.

Advice from hairdressers for women after 40 years

Theme by Anders Norén