mode

Lietas, kas padara sievietes izskatu pilnīgāku

Apģērbu var maldināt. Pareizs apģērbs ir novājēšanu, viena pievieno dažas papildu mārciņas, tikai to, ka vietā, kur tās nav vajadzīgas, piemēram, vidukļa. Ne vīriešiem, ne sievietēm nav pasargāti no šādiem “trikiem”, jo ikvienam vajadzētu pievērst uzmanību, lai jūsu garderobē.

Jums ir arī ieteicams, lai izvairītos no šādu apģērbu posteņiem, kas vizuāli uzlabotu jūsu kuņģī, pagriežot viduklis lapseņu uz ēzeļa.

ELASTĪGS VIDUKLIS

Things that make a woman look fuller

Nav svarīgi, cik reizes jūs varat wrap mērīšanas lenti ap jūsu vidukļa, elastīgs viduklis, nevar apšaubīt, būs ievērojami pievienot apjoms uz šo jomu. Problēma ir tā, ka mezglu uz jostas rada nevajadzīgu apjoms, draping pāris liekos kilogramus.

Sporta bikses ar šādu jostas, modes un tagad, un, ja tos nevar novērst, pārtraukt izvēle modeļiem tievs auduma jostu, kurai nebūs unflattering, lai akcentētu vidukli.

PLISĒJUMS

Things that make a woman look fuller

Kroku periodiski nāk modē dažādās formās, vai vaļīgas bikses vai ekstravagants bikses. Neatkarīgi no tā tendence, pleating nav laba ideja tiem, kas vēlas, lai uzsvērtu vidukli.

Ideja teorētiski ir diezgan laba – ērts un praktisks bikses — praksē tas tomēr ir slikti. Vai, drīzāk, gluži pretēji, thinness šo jautājumu. Ruching piebilst apjoms tikai, kad tas ir vismazāk nepieciešams. Turklāt tie ir ne vienmēr vajadzīgo Asociācijas ar deviņdesmitajos gados.

HORIZONTĀLĀS SVĪTRAS

Things that make a woman look fuller

Iepazīties ar spēkā vertikālās svītras – tā piebilst vizuālo augstums un slenderness, lai vienu, kas nēsā to. Tādējādi, ja jūs vēlaties viduklis izskatījās slim, turiet pogu uz leju blūze un kleitas ar horizontālu līniju prom no jūsu garderobē. Citādi, viduklis izskatīsies ļoti slikti.

LIELA MODEĻIEM

Things that make a woman look fuller

Kopā ar horizontālām svītrām, lieli modeļi nodrošina jūsu jostasvietu lāča. Tās vizuāli paplašināt teritoriju aptver, grafiskais īpašības, tātad – Sveiki, lieko apjomu vēderā. Ja jūs nevarat pretoties, apģērbs ar izdrukas, izskatās vienkāršā vai mazie modeļus, kas radīs ilūziju par lieko svaru.

RĀVĒJSLĒDZĒJS, KABATAS UN RUFFLES

Things that make a woman look fuller

Bieži vien dažādu skavām par rāvējslēdzēji, kabatas un ruffles, kas atrodas uz apģērbu, neveic funkcionālas īpašības, ir tikai dekoratīvie elementi. Šādu “dekorācijas” reti rotā! Neatbilstoši novietotas ruffles, sprādzes, rāvējslēdzēji, lai, sānu un priekšējās kabatas izdarīt pārāk daudz uzmanības, uz vēdera, un, ka jums nav nepieciešams.

SPĪDĪGI MATERIĀLI

Things that make a woman look fuller

Spīdīgi audumi, vai tiem, kas var atspoguļot gaismu, var būt postošas sekas ar jostasvietu. Apģērbi, kas izgatavoti no šiem materiāliem, kas izskatās tauku, jo atstarojošās īpašības. Nepiedodami spīguļi, satīns, piemēram, padara to par līderi sarakstu “Panama” audumi. Izvairīties no satīna drēbes, ja jūs nevēlaties, nerentablu, lai uzsvērtu visas nepilnības no jūsu skaitlis.

BAGGY DRĒBES

Things that make a woman look fuller

Reizēm cilvēki kļūdaini uzskata, ka baggy drēbes, kas aptver problēmzonu, samazina to apjomu. Tikmēr pretējā notiek. Pārāk vaļīgu apģērbu, neslēpj, bet gan izceļ pilnība. Tas ir ieteicams valkāt drēbes, kas der, ja nepieciešams, sazinieties Studijā.

SASPRINGTS APĢĒRBS

Things that make a woman look fuller

Otra galējība ir ķermeņa hugging drēbes. Krekli un bodycon kleitas padara jūs izskatās smagāks, vizuāli pievienojot apjomu vēderā. Jūsu sāni un vēders būs izraut no bikses un krekli, ja tu, tā vietā, lai godīgi nopirkt to “Elkas,” mēģināt izspiest “esku”.

Theme by Anders Norén