skaistums

Manikīrs ar ģeometriskiem rakstiem: 30 perfektu idejas

Dažreiz tas ir grūti uzņemt jūsu attēlu perfekts manikīrs. Melnbaltās nagu art — pārāk garlaicīgi, franču klišeja, bet tēma rasējumi, ziedi un dzīvnieki — nav atbilstu jūsu stilu? Tad es iesaku jums pievērst uzmanību neticami moderns un oriģinālu manikīru, kas nezaudē popularitāti nav pirmā manikīrs ar ģeometriskiem rakstiem.

Nagu art, gudrs, stilīgs ģeometrisko modeli, būs ideāla izvēle sievietēm, kas dod priekšroku īsāk un tiem, kam patīk izsmalcinātu un pievilcīgu dizainu. Jo, kad jūs izveidot manikīru ar ģeometriskiem rakstiem ir ne tikai izmanto dažādas metodes, bet arī atšķirības dekoru.

Manikīrs ar ģeometriskiem rakstiem: perfekta idejas

Manicure with geometric patterns: 30 perfect ideas

Tātad, ja jums sekot savu ceļu, un tieši manikīrs maksimālu savaldību, mēs iesakām jums pievērst uzmanību parastu manikīru. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties, kā sudovye toņu nagu lakas. ja jums ir radīt dizaina biroju manikīra, un vairāk interesantu krāsu. Piemēram, pavasarī un vasarā nevajadzētu liegt sev prieku izmantot to marigolds pasteļa toņu nagu lakas, kas izskatīsies ļoti harmoniski ar ģeometriskiem rakstiem.

Manicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideas

Tajā pašā laikā, lai attēlot ģeometrisko modeli, un nav pārkāpts īsāk no attēla, pietiekami, lai atstāt saskaņā modelis viena naga. Lai veiktu smalku manikīru ar ģeometriskiem rakstiem, jūs vienmēr varat vērsties pie tautas uzlīmes vai slīdņus. Ņemiet vērā, ka ir ļoti sievišķīgs un elegants ģeometriskā modeļi būs pārī ar francijas — mēness vai franču valodā.

Neaizmirstiet, ka manikīrs ar ģeometriskiem paterniem, kas izskatās lieliski tieši uz īsiem nagiem. Mēs pat varam teikt vairāk — ģeometriskas manikīrs ir ideāls risinājums, lai jūsu nagiem, kas padara nagus un tēlu kopumā neticami stilīgs un moderns.

Eksperti droši eksperimentēt un parādīt, ka uz īsu naga plāksni var izveidot diezgan sarežģītu un unikālu dizainu. Vasarā un pavasarī ir piemērots eksperimentiem ar spilgtām krāsām, kas noteikti padarīs jūsu rokas uzmanības centrā.

Manicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideas

Ja jūs vēlaties, lai izveidotu oficiālu nagu mākslas, jūs varat justies brīvi uzdot savu speciālistu, lai eksperimentētu ar dažādiem paņēmieniem, varianti modelis un dekori. Pilnīgi oficiāli nail art izskatīsies boldest krāsas. Piemēram, jūs varat izmantot sarkana, melna, zila, oranža, rozā, dzeltenu un citas interesantas un spilgtas krāsas, kas noteikti aizdot jebkura veida garšvielas.

Kad jūs izveidot vakarā manikīrs ar ģeometrisko modeli, jūs varat arī pieteikties, lai populārs paņēmiens, Feng Shui, kas padarīs manikīrs vēl interesantāku. Nodrošinātu, ka tiek izmantots krāsām, kas apvieno perfekti starp sevi un savu tēlu.

Manicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideas Manicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideasManicure with geometric patterns: 30 perfect ideas

Lieliska iespēja dažādot ģeometriskā manikīrs ir pievienotu tautas apdares. Tātad, šeit lieliski izskatīsies mirdzēt, Stirka, rhinestones, Skotu lentes, pērlītes, gēla tīmeklis un tā tālāk.

Theme by Anders Norén