skaistums

Manuāla tehnika, pastāvīgais grims uzacīm

Rokasgrāmata uzacu tetovējums ir metode, piemērojot uz ādas, telpisku attēlu, kas ir imitācija nekustamā mati. Procesā manipulācijas kapteinis ir jāapstrādā aparātā, kas satur tīru adatu vienā lietošanas reizē. Matiņi tiek ievadīts ar injekciju adatām uz virspusēju ādas slāņos. Stādīšanas dziļums diegu mazākas nekā gadījumā, ja aparatūras tehnoloģiju. Tetovējums, kas veikta ar rokām, kas dod jums lielus, skaidrs, dabas uzacis.

Tām dāmām, kas paziņa sāka ar speciālām iekārtām, uzdodot jautājumus, kas ir tas — ar rokām pastāvīgu aplauzums un kāda ir tā atšķirība ar aparatūras metode?

Salīdzinot ar hardware-based tattoo, rokas tetovējums ir daudz efektīvāka un vairāk patīkami, vizuāli, kā vibrējošais adatu mašīna traucē gludas līnijas. Turklāt manuālo metodi spēj dot uzacis ar to, 6D, kas kungiem, ko izmanto, lai aizpildītu teritorijās, kur ir mazāk matu. Šī procedūra dod uzacu vairāk dabas izskatu, samazina sāpes un mazāks risks saslimt ar dažādām traumām.

PRIEKŠROCĪBAS PASTĀVĪGU APLAUZUMS

Manual technique of permanent makeup eyebrows

Daudzas meitenes apturēt savu izvēli uz manuālo metodi, kā veikt uzacu tetovēšanas. Turklāt šobrīd tā ir pieejama darīt dabiskā veidā, nepiemērojot tonnas grims. Tas ir šo iemeslu dēļ, var saukt par ar šādas priekšrocības:

    Plašs adatu padomus rokturi-maniple. Šis aspekts liek domāt, ka kapteinis ir dažādi instrumenti, lai veiktu savu darbu. Un, lai gan galveno, pielikumus var būt līdz 20 vienībām. To starpība ir garums un skaits adatām uz burtnīcas. Vednis izvēlas sprauslu, pamatojoties uz individuālās īpašības klienta ādas, vēlamo izskatu uzacis un mērķi, tetovēšana, kas arī var būt dažādi (piem., rētu kamuflāža vai rēta). Ādas bojājums ir minimāls. Mašīna metodi tetovēšanas ietver dziļāku iekļūšanu zem ādas, nevis pildspalvu manipula. Arī lūdzu, ņemiet vērā, ka skaits punkcijas roktura 50 reizes mazāk, kas liecina, maigāka iekļūšanu rīku ādā. Minimālais sāpes. Šis aspekts var atpazīt, pateicoties iezīmes piemērots rīks, ko var salīdzināt ar noplūkšanas matiņus no uzacīm. Tomēr kapteinim ir piedāvāt vietējo anestēziju, atteikties vai piekrist ir jūsu izvēle. Īss atveseļošanās periods. Salīdzinot ar aparatūras metodēm, manuālā tetovējums sadzīst ievērojami intensīvāka, jo minimālu kaitējumu ādai. Turklāt nav izveidota, ka pats “neērti” crust. Atkārtotas izmantošanas metodika. Rokas tetovējums dos jums estētisko izskatu rētas, kas saistīti ar aparatūras metodēm. Laikā, kad tā bija mugurā nedaudz mazāk 1-2 gadus, bet saglabājot drošu ādas.

KONTRINDIKĀCIJAS

Manual technique of permanent makeup eyebrows

Bez acīmredzamās priekšrocības, kas ir sarakstā, kontrindikācijas. Manuālā metode pastāvīgais grims ir aizliegta, ja:

    grūtniecības laikā; menstruācijas; ļaundabīgi un labdabīgi audzēji; infekcija; garīgo veselību; cukura diabēts; akūtā stadijā hroniskām saslimšanām; epilepsiju; traucējumi asinsrites sistēmā.

Jums jāņem vērā, ka tas ir labāk, lai izvēlas speciālists, kurš sākotnēji apmācīti tehnika manuālā metode pastāvīgu aplauzums, kā kapteinis, iepriekš specializējas aparatūru, tehniku, ir grūti pārkvalificēties, izmantot pildspalvas-probe laboratorijā.

SAGATAVOŠANA UZACU, LAI TETOVĒJUMS

Pirms sākat sesiju puses, tetovēšana, aizliegts lietot alkoholiskos dzērienus. Nedēļā pirms procedūras, jūs nedrīkstat lietot zāles, kas plānas asinīs.

Getting uz procedūru, tetovēšanas, kapteinis nosaka forma jūsu uzacis ar zīmuli, izejot no vēlmes klients. Arī tur ir izvēlēties vēlamo pigmentu, un anestēziju.

Skatīt arī:

TEHNIKA PROCEDŪRU

Manual technique of permanent makeup eyebrows

    Kā jau iepriekš minēts, vispirms mums ir nepieciešams, lai noteiktu formu, biezumu un krāsu uzacu krāsošanai. Vednis veic pieteikumu anestēziju. Šajā posmā jums ir jāliek master protams, par jūsu alerģiskas reakcijas un problēmas ar ādu. Tas palīdzēs izvēlēties atbilstošu narkotiku anestēziju. Tā saucamā “projekts”, kas novilkta uz sejas klientu un pabeigts ņemot vērā to vēlas abas puses. Pēc tam, kad visas iepriekšējās manipulācijas, kuras kapteinis ir veikti headpiece un vērš matiņi nav taisnas līnijas, un tilpuma insultu. Šī metode sniedz iespēju uzņemt savu adatu, lai katru daļu no pieri, kas padara attēlu vairāk dabas. Adata ir elastīgs, tāpēc atsperīgs uz ādas, un pastāvīgi tiks darīts pēc tam, kad tikai stundu.

CIK ILGI TAS EFEKTS

Manual technique of permanent makeup eyebrows

Chiropractic tehniku var “rush” 1.5-2 gadiem. Periodu, kas var būt mazāk, ja:

    augsta tauku satura ādu; nepareiza aprūpes uzacīm; bieža pīlings, ādas un ļaunprātīgu izmantošanu pīlings.

Piezīme: mēnesi Vēlāk (laikā, kas mainās atkarībā no individuālajām īpatnībām) nepieciešams re-korekcija.

Vecuma klientiem ilgākā laika periodā var baudīt tehnika rokas tetovējumus, jo atjaunošanās, ādas saistībā ar vecumu palēninājās, un tas ir jāatjaunina daudz ilgāk. Pigmenta nespēj izturēt bieža sauļošanās, tas ir fedings un pat pilnīgu izzušanu. Līdz ar to nav nepieciešams aizmirst par saulesbrillēm, vasarā un brīvdienās.

APRŪPE PĒC TETOVĒJUMS UZACIS

Manual technique of permanent makeup eyebrows

Process, kas rūpējas par uzacis, un viņu uzvedība pēc procedūras var iedalīt vairākos periodos.

1 diena

Pēc procedūras, manuālā tetovējums, tas ir labāk, lai iet mājās un gaidīt, kad nāk apsārtums. Tajā pašā dienā var piešķirt noteiktu summu limfas plūsmu. To var noņemt ar vates spilventiņu, kas samitrināta “Hlorheksidīns”, vai var būt nevēlama garoza un mazāk spilgti krāsu uzacu krāsošanai.

2. diena

Nākamajā dienā, jūsu uzacis būtu tumšāks, tādējādi parādot veidošanos, krāsā un formā.

5. diena

Šajā laikā āda sāks pazīmes pīlings, kas nav nepieciešams, lai cīnītos. Vienkārši ražo mitrumu no ādas ap apstrādātās zonas krēms ar papildus “Tokoferols”.

6-7 dienas

Nākamo pāris dienu laikā skartās teritorijas, sāks procesu microroutine. Šajā periodā, tas ir labāk, lai ārstētu šo vietu, “Actovegin” vai citu antiseptiķi.

7-14 dienas

Nākamnedēļ jomā, uz kuru tetovējums tika izmantota, veido filmu, kurā pigmentu, parādīsies nedaudz vieglāks.

15 dienas

Pēc pāris nedēļām krāsu intensitāte, kas dod iespēju novērtēt rezultātus. Nepieciešamās korekcijas jebkurā gadījumā ir izpildīts, jūs burvis, vai ne.

NEPIECIEŠAMĪBA PĒC KOREKCIJAS

Manuāla tehnika, pastāvīgais grims uzacīm ir spējīgs tikt galā ar dod savu uzacu dabīgo skaistumu un kopšana. Svarīgi ir turpmāka korekcija manuāli, kā procedūra, kas nepieciešams, lai notiek 2 posmos. Otro reizi pigments tiek ievadīts uz virsmas, kas dod iespēju uz ilgu laiku, lai baudīt rezultātu manipulācijas. Bez tam, pēc mēneša kavēt brūču dzīšanu krāsa ir 60%. Tādēļ ir nepieciešams, lai atsvaidzinātu pigmentu.

Skatīt arī: Tehnika rokasgrāmata uzacu tattoo (video)

Theme by Anders Norén