skaistums

Melnā un zelta manikīrs: 30 elegants un grezns idejas

Melns manikīrs nekad iet no modes. Tā ir slavena ar savu eleganci, luksusa un neticami skaistumu. Bet vai jūs zināt, ka, ja jūs pievienot melna, manikīrs plankumi zelta, jūs saņemsiet vēl vairāk interesantu ietekmes uz jūsu nagiem, kā tikai cieto melno dizainu.

Melnā un zelta manikīrs izskatās ideāls īsiem un gariem nagiem. Tas būs lieliski piemērotas dažādu stilu jūsu attēlu. Bet visvairāk iespaidīgs, ar šo krāsu paleti ir par marigolds izskatīsies tieši tajā vakarā manikīrs. Tomēr, atsaucoties uz minimālismu, melnā un zelta manikīrs interesanti, lai ietilptu gadījuma izskatu.

Melnā un zelta manikīrs ar mirdzēt

Black and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideas Black and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideas

Visefektīvākais uz rokturiem daiļavas izskatīsies tieši melna manikīrs ar zelta mirdzums. Šo nagu mākslas piestāvēs gaumi sievietēm, kas ciena Lūkas viņa bagātību un greznību. Tātad, ja jūs vēlaties, lai saņemtu skaistākās melnā un zelta nagu laka, spīguļi, ieteiktu izmantot, lai izstrādātu modeli, vai apdares naglas tehnika Feng Shui. Ja jums ir gari nagi, jūs varat vieglāk eksperimentēt un atšķaida melnā un zelta manikīrs tautas metodes un dekori. Bet es ieteiktu jums ne pārspīlēt lietas, pat manikīrs, ir svarīgi, pirmkārt un galvenokārt, mērenība.

Melnā un zelta manikīrs ar foliju

Black and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideas

Visvairāk pieprasījums un populārs sieviešu vidū, manikīrs — ar foliju. Viņš vērsās pie sievietēm, dažāda vecuma, un viss tāpēc, ka folija ir neticami universāls dekoru, kas var izdaiļot sieviešu nagus. Ja esat nolēmis doties uz Zelta folijas, ieteiktu izmantot šo spilgtu krāsu uz melnu pārklājumu, nagu. Taču ne vienmēr gala rezultāts, lai segtu spīdīgs tops, ļoti efektīvi, šeit būs izskatīties un matēts apdare.

Melnā un zelta manikīram uz īsiem nagiem

Jums ir īss nagu plāksni? Tas nav svarīgi. Pat īsus nagus labs amatnieks var radīt mākslas darbu. Mēs, savukārt, liecina, šeit nav ļoti cītīgs ar tehniķiem un dekori. Uz īsu plāksnes, lai labāk turiet elegantu minimālismu. Tas ir iemesls, kāpēc visefektīvākais melnā un zelta manikīrs šeit strādās tandēmā ar mazo ģeometrisko dizainu un modeļiem.

Black and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideas

Melnā un zelta manikīrs ar attēlu

Black and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideasBlack and gold manicure: 30 elegant and luxurious ideas

Vēlaties, lai jūsu attēlu apdullināšanu? Pēc tam mēs iesakām jums sazināties ar melnu un zelta manikīrs, kur tieši zelta krāsā veikti rasējumi.

Theme by Anders Norén