skaistums

Moderns aromāti rudenī 2019

Katra sieviete vēlas justies neaizmirstamu. Par to viņa ir gatava, lai jebkuru triku un hacks: radīt pārsteidzošu loku, eksperimentēt ar metodēm, grims un manikīrs, izvēlas aksesuāri un smaržas, tieši, kas padara attēlu vairāk pilnīgu un harmonisku. Galu galā, saskaņā ar zinātnes statistikas un tieši, vīrieši ir ļoti piesaistīja, lai noteiktu sieviešu smaržas, kas padara tos acīs vīriešiem pievilcīgāku un equallyi. Šodien mēs esam gatavi jums izvēlēties interesantāko un moderns aromāti rudenī 2019. gadam, kas palīdzēs jums izveidot tikai unikālu loku, apskauž visas sievietes un apbrīnu par visiem vīriešiem. Protams, šeit jūs atradīsiet savu garšu.

Norādes uz rudens garšu 2019

Rudens sezonā, sieviete īpašu uzmanību ieteiktu maksāt par ogu un augļu aromāts, kas ir arī populārs turpmākajā sezonā. Un, ja jūs pievienot pamata augļu vai ogu mix slabinku — jūs saņemsiet vairāk romantisku smaržu. Nezaudē savu nozīmi, ziedu un koksnes notis. Šādu garšu piešķirs jūsu smaržas ir īpaši dziļumu un izturību. Vēl viens interesants mix ir augļu-ziedu, ideāls apdares touch veidojot tēlu drosmīgs sievietēm, nav nekādas romantikas.

Moderns rudens smaržas no Dior 2019

Par tuvojošās rudens sezonas modes nama ” Dior ir izlaidusi daudz iespējas, ka būs pareizi iederēties jebkurā veidā un palīdzēs radīt vasaras garastāvoklis, ka jūs vēlaties, atkal sajust auksto rudens dienām.

Piemēram, lieliska izvēle būs Dior modes Hipnotisks Eau Sensuelle, kas ir ideāli piemērots sievietēm, kam patīk svaigums, jo, pamatojoties uz parfimērijai ir citrusaugļu piezīmes. Neaizmirstiet par klasiku — Miss Dior smaržas, kas radīs jūsu ķermenis ir unikāls un neticami salds halo, regulē smarža rozes. Dior Addict ir Austrumu ziedu aromāts, kas var uzsildīt aukstā rudens vakarā. Un Dior Cuir Cannage piemērots tām sievietēm, kas ir crazy no smarža, Jasmīns.

Trendy fragrances fall 2019

Moderns rudens smaržas no Gucci 2019

Ja jūs izvēlaties, lai rudens smaržas no Gucci, jums vajadzētu pievērst īpaši lielu uzmanību, lai Gucci Premiere, kas pārsteigs jebkuru sievieti, ar savu unikālo ziedu-koksnes-muskusa aromāts. Tas ir ideāli piemērots vakara tērpiem, kas aukstajā sezonā. Maiga un sievišķīga, un jums būs palīdzēt, lai izveidotu jaunu ziedu aromāts Gucci Bambusa ar bergamota un vaniļas.

Trendy fragrances fall 2019

Moderns rudens smaržas no Givenchy 2019

Givenchy par rudens sezonai sagatavoto dizainu virkni Austrumu smaržas ar ziedu notīm. Piemēram, “Iris Harmonique”, kas ir piemērots ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Bet gari “L’ange Noiry” ar Ambras, dzintara un baltā krāsā iris, kas, starp citu, pieder arī grupas no Austrumu smaržas palīdzēs jums, lai radītu unikālu tēlu publicēšanas, auksts rudens. Un nav iet ar tik gariem kā Gaiac Noslēpumu”, kas dos unikālu smaržo vīraks.

Trendy fragrances fall 2019

Theme by Anders Norén