mode

Moderns krāsas rudens 2019

Pantone (Pantone) ir organizācija, kas izstrādā jaunas krāsas un pat krāsu diktē modi. Krāsu tendences Pantone parādās daudzas lietas mūsu pasaulē, viņi var redzēt, mēbeles, apģērbu, ierīču un citu priekšmetu, nodrošina mūsu ikdienas dzīvi. Puiši no Pantone ne tikai radīt krāsu, bet arī pētīt to ietekmi. Piemēram, ir zināms, ka savienojums dažas krāsas uz cenu birkas veikalos var uzlabot klientu pieprasījuma. Tomēr, krāsu var uzlabot ne tikai pārdošanas, bet arī citās jomās, ar kurām cilvēki mijiedarbojas. Eksperti no Pantone īpašu uzmanību modes, tie regulāri atbrīvot jaunas krāsas apģērbu. Šodien Panton ieklausās valstu vadītāji, modes žurnālos un nozīmīgās personības, viņi ir apmierināti, lai parādītu jaunas tendences Pantone visiem tiem, kas vēlētos, lai pievienotu jaunas krāsas, lai to tērpiem. Apsveriet to pašu modes krāsas rudens 2019.

Trendy colors of autumn 2019

Tendences no Pantone Color Institute

Paiet seši mēneši, un atkal mēs redzam to, kā komanda Pantone Krāsu Institūts izsludina jaunu krāsu. Šajā laikā komanda Pantone nolēmu, lai parādītu jaunu vadošo krāsu rudens/ziemas 2019. Svaigu krāsas rudens-ziemas periodā pirmo reizi noteica modes Nedēļā Ņujorkā, nākotnē tās var redzēt daudzās jomās mūsu dzīvi.

Risinājums Panton krāsu, kas rudenī un ziemā 2019 uzsvērtu individualitāti, skaistumu un oriģinalitāti. Tur ir pakāpeniska atkāpšanās no vecās krāsas, bieži vien uzsvars tiek likts uz inovatīvu krāsās un toņos, kas nav minētas vecā dizaina idejas.

Panton regulāri rada krāsains paletes, kas pastāv ārpus pazīstamās pasaules krāsas. Šīs krāsas apelāciju, lai gan stipra, gan vāja grīdas.

Pantone Krāsu Institūts ir izstrādājis savu desmit modes krāsas sieviešu un vīriešu modes. Turklāt ļaudīm no Pantone ir iesniegusi piecus tradicionālo, neitrālas krāsas abiem dzimumiem.

Trendy colors of autumn 2019

Galvenā krāsu jauno Rudens/Ziemas 2019 no Pantone Color Institute:

1. Zaļā quezal.

2. Sarkanā bumbieru.

3. Koši magoņu.

4. Zili dūmi.

5. Dzeltena pikantas.

6. Olīvu, Martini.

7. Apelsīnu lapu.

8. Violeta gaisma.

9. Ziedlapa no Krokuss.

10. Spilgti kaļķi.

TOP 10 krāsa

Pantone Color Institute izmanto klasisko paleti, un kopā ar viņas neparasto un izteiksmīgas krāsas. Kā rezultātā, Panton bija iespēja izveidot negaidītu krāsu shēmu, kas arī kļuva par vadošo 2019.

Rudenī toņu krāsu, kas simbolizē kas dzeltenas-apelsīnu lapas, kārs putnu apspalvojums un ziemas noskaņojumu. Ja paskatās, mūsdienīgs, moderns krāsu paleti, ir sajūta, ka ir maisījums klasika ar spēkā slinkums, jautri.

Jaunajā Pantone paletē novērots līdz šim nezināmu krāsu tendences, piemēram, Degpunkts — citronu aromāts, kas piepildīts ar citronu un šņāca limonādes. Visas jaunās krāsas pastāstiet par sezonas braucienu, kas notiek, sākotnējā, mākslas pudeli. Nav šaubu, ka šādu dīvainu žēlastību, kas kustas pasaules modes augšpusē zvaigznājā un pasauli no “Olympus”.

1. Zaļā Quetzal vai quezal Zaļā krāsā (PANTONE 18-5025)

Šī krāsošana ir līdzīga tai, kas ir skaists putns, Quezal, kas dzīvo eksotisko Amerikāņu laukos. Šī stringy zaļā-blue receklis krāsas patiks faniem un cienītājiem elegants attēlus.

Trendy colors of autumn 2019

2. Sarkanā bumbieru vai Sarkanā Bumbieru (PANTONE 19-1536)

Smago sarkans ar šķēli garšu, bumbieru aizrauj no pirmā acu uzmetiena. Šī deep color uzlabo attēlu, tas tiek izmantots reti, jo dominējošā dizaina, gluži pretēji, to bieži izmanto kā papildu materiāls, kas pilnībā aizpilda īpaši modes modelis ir garderobi.

Trendy colors of autumn 2019

3. Koši magoņu vai Magoņu Drošsirdīgs (PANTONE 18-1549)

Spēcīga un skaļa, sarkana, mežonīgs dabā. Sarkanā ir simbols satraucošas emocijas, un dažos gadījumos un uzliesmojumiem, vētras. Nav pietiekami daudz aizraušanās, kas jūs vēlaties, lai izraisītu satraukt emocijas? Šajā gadījumā, mēģiniet lejuplādēt jūras koši savu kolekciju.

Trendy colors of autumn 2019

4. Dūmu zils vai Nebulas Zilā krāsā (PANTONE 18-4048)

Šis echo zilā atsauc atmiņas par nakti, iegrimis domas un pārdomas. Zili dūmi ir laba uz žaketes, mēteļi, jakas un citus tumšāka lietas. Ja persona vēlas siltumu un skaistumu, tad kāpēc ne pieredzi, pastāvīgu zilas?

Trendy colors of autumn 2019

5. Vai Ceylon dzeltena Ceylon Dzeltenā krāsā (PANTONE 15-0850)

Spice “pikantas” sastāvdaļa papildina eksotisku dzeltenā rudens tērpiem. Viens ir nepieciešams tikai pievienot šķipsnu Ceylon garšvielas drēbes, un tad šķiet, tāds savdabīgs, burvīgs kaisle.

Trendy colors of autumn 2019

6. Olīvu, Martini vai Martini Olīveļļas (PANTONE 18-0625)

Nomierinoša un šī kavēšanās, harmonisku zaļo dod Pantone paletē dibena dziļumu. Šī stingru krāsu pievienosies krāsains, lai tā īpašniekam, lai tas prestižu un majestātisku.

Trendy colors of autumn 2019

7. Zemes apelsīnu vai Rūsas Oranžā krāsā (PANTONE 16-1255)

Apelsīnu izsmalcinātību var salīdzināt ar apelsīnu lapas, kas neizbēgami samazināsies uz vēl siltās zemes virsmas. Šī krāsa simbolizē saulrietu, rudens laikmetā, viņš izskatās labi, pēdējā posmā rudens krāsas.

Trendy colors of autumn 2019

8. UV vai ultravioleto (PANTONE 18-3838)

Pulsējoša un mesmerizing violeta labi apgaismotām miglainā meža. Kas gaida aiz nākamā stūra? Iespējams, ka šis jautājums un atbildes graciozs ultravioleto, kas izstaro tonnas gaismas jaudu, drūmi laikapstākļi.

Trendy colors of autumn 2019

9. Ziedlapiņas no Krokuss vai Krokuss Ziedlapa (PANTONE 15-3520)

Delikāts un elegants ēnā izelpo reaktīvo gaisa un gaismas, aizraujošu, dinamisku pavasarī. Gaiši violetā būs noderīgi silts rudens laika apstākļiem. Jo īpaši tas būs labi izskatās uz sapņus, dāmas, vērojot horizontu, vai gaida Princis.

Trendy colors of autumn 2019

10. Spilgti kaļķa vai Kaļķa gaismas (PANTONE 12-0740)

Rotaļlietas, nes atpakaļ atmiņas par oozing ar limonādi. Šo maisījumu dzeltens ar zaļu pastāvīgi emblazoned Centrālajā daļā, dizains, tādējādi tā ir pārmērīgi uzmanību. Neprasa gaiši dzeltenā krāsā, Papildināt, tas ir skaists pats par sevi.

Trendy colors of autumn 2019

Tradicionālās krāsas Pantone: TOP 5 neitrālas krāsas

Tendences vilkties daudz ilgāk, nekā tas bija sākumā — tendence krāsas var uz aisberga redzamā daļa. Mūsdienu dizaineri sasniegt dažādību, apvienojot lietas, audumi un neparastu faktūru.

Nav šaubu, ka pilnīgi nezināmā un krāsu kombinācija ir iespēja celt dizainers piedzimšanas līdz šim nezināms attēla. Tomēr mums ir jāatceras, ka kombinētās toņos ir stipra, sevi un dažos gadījumos nav nepieciešama pamata krāsas. Tie spēj radīt pilnīgi atšķirīgas modes tendences, un tās nav nepieciešamas nekādas garšvielas veidā taustiņu krāsas.

Patiešām, tas nav tipisks vai klasiskās attēlus, pat visvairāk labi zināms ēnā izskatās ekskluzīvs newfangled apģērbs. Tātad, pieņemsim būs krāsu kolekciju un apskatīt piecas jaunas, neitrālas krāsas.

Ir vērts atzīmēt, ka šo piecu neitrālas krāsas var kalpot kā celtniecības bloki, celtniecības neparastu tērpiem un attēlus, lai 2019-2019 gadā.

1. Sargasu jūrā vai Sargasu Jūrā (PANTONE 19-4031)

Zvejas zils, kas atgādina par bezgalīgas telpas. Tas ir iespējams, vissarežģītākā krāsu no Pantone, kas krāsu neatspoguļo realitāti un sāk viņai tās bezgalīgajā būtībā.

Trendy colors of autumn 2019

2. Tofu vai Tofu (PANTONE 11-4801)

Balts, kremoobraznogo hue ir pazīstams ne kā krāsa, un, piemēram, sojas gardu sieru. Aust balts ar gaiši pelēku, norādot unikālu touch mūsdienu Panton. Tofu piemērot labi laika apstākļi, kad nav putekļu, netīrumu un citu tumšs un nav bijis.

Trendy colors of autumn 2019

3. Korpusa mandelēm vai Mandeļu Pulēt (PANTONE 14-1116)

Kamielis, dabas ēnā atgādina mums par ļoti Sizzling un statiskā tuksnesī. Ap kāpas un neredzamā kamieļi, kas pārvietojas pāri Sahāras viņa neuzkrītošs-meklē aizsegā.

Trendy colors of autumn 2019

4. Klusa Klusa, pelēka vai Pelēka (ANTONE 14-4107)

Kluss un ar zemu taustiņu pelēkā krāsā pastāv ārpus laika, šķiet, ka kosmosa nevarēja atturēt. Šī krāsa nav uzsvērts un pārdomām — tas būtu vairāk par apģērbs. Viduvējība var būt noderīga slikti un apliets laika, bet Saulainās dienās, tas nebūs lieks.

Trendy colors of autumn 2019

5. Vai Meerka meerkat (PANTONE 16-1438)

Dienvidāfrikas dzīvnieku tā mīlēja dizaineri, ka viņi nolēma to izmantot rudenī hit parade.

Turgid brūnā krāsa labi iet ar dziļu un gaismas toņos. Lielākā daļa kombinācijas noteikti būs vērst jūsu acu par viņu!

Trendy colors of autumn 2019

Meklējat perfektu krāsu

Beigās rakstu, rodas jautājums, kādas krāsas ir labākais? Ir tur tā saucamo labāko ēnā gadā?

Pagalmā 2019 — tas neizsaka gadā no Dzeltenās zemes Suns. Tiek uzskatīts, ka nepieciešams, lai nomierinātu dzīvnieku, ka noteikumi rezultāts. Piemēram, 2019. gadā, tas ir modē, lai izskatītos kā svētku yellow dog — proti, lai likts uz dažādu krāsu saules gaismas.

Komanda Panton nav vērstas uz kādu konkrētu krāsu, tas dod visu paleti par neparastas krāsas, kas var kopā ar otru. Starp tendence, Antonovsky ziedi ir izcelta dzeltenā krāsā, deep red, blue, green, pink, lilac un purple.

Dzelteno un Sarkano, ir divas galvenās krāsas, kas būs saistīta beigās 2019. gadā, un sākumā 2019.

Theme by Anders Norén