mode

Modes cepures pavasara-vasaras 2020

Pavasaris un vasara ir mīļākais laiks, par modes. Galu galā, pavasaris ir gaisā romantika. Meitenes, kas vēlas izskatīties sievišķīgi, eleganti un apbrīnojami. Vasarā mēs cenšamies, lai uzsvērtu savu individualitāti un seksualitāti. Obligāti vasaras aksesuārs katra meitene ir, protams, stilīgs cepures, kas pasargā no kaitīgajiem saules stariem un papildinās savu modes attēla.

Bet šajā rakstā mēs runājam ne tikai par vasaras pludmales cepures. Arī aplūkot visus jaunumus un tendences-jaunākās modes kolekcijas no pasaules slavenākajiem dizaineriem. Uzzināt, ko cepures, viņi piedāvā fashionistas valkāt pavasarī un vasaras sezonā-2020. gadam.

1.Modes cepures pavasara-vasaras 2020

Protams, ir jebkuras pavasara-vasaras sezona ir cepure. Sezonas cepures ar interesantu, neparastu dizainu, neparastu, dažreiz masveida rotājumi formā, dažādās krāsās, lentes, utt.

— cepures ar platām malām, nav iet ārā no modes. Šajā sezonā ir arī ne bez tiem. Jūs varat uzņemt Fedora cepuri pavasarī, un gadiem, ir lieliska iespēja, cepure, kokvilnas vai salmiem.

Fashion hats spring-summer 2020MoschinoFashion hats spring-summer 2020, ChanelFashion hats spring-summer 2020Un D&GFashion hats spring-summer 2020Alexandre VauthierFashion hats spring-summer 2020Chanel

2.Stilīgi aksesuāri

Dizaineri šajā sezonā piedāvā aizstāt parastās cepures par stilīgu aksesuāru. Tas var būt masveida ziedu kompozīcijas(stīpām un vainagiem), interesanti pārsējs, auduma, turbānus, lakati un šalles, saistītas ar oriģinālā veidā. Kopumā, tur ir kaut kas domāt par to un daudz, no kuriem izvēlēties. Neskatoties uz šķietami dīvaini, pēc pirmā acu uzmetiena dizains, šiem piederumiem izskatās ļoti moderns un stilīgs.

Fashion hats spring-summer 2020Trina TurksFashion hats spring-summer 2020TOMFORDFashion hats spring-summer 2020V

Stilīgu un oriģinālu aksesuāru palīdzību-galvenās tendences šajā pavasarī un vasarā. Nebaidieties eksperimentēt ar modi, pievienojot oriģināls aksesuārs no milzīga krāsu vai sarežģīts loki.

Un, visbeidzot, Dolce & Gabanna, tā jau ir senas tradīcijas, es aicinu visus fashionistas valkāt cepures cienīgām Dāmām ir, protams, savu slaveno vainagu. Fashion hats spring-summer 2020 Fashion hats spring-summer 2020

Fashion hats spring-summer 2020D&G

3.Notiek

Berete ir visu laiku klasika. Šī sezona nebija izņēmums, jo pavasaris ir laiks, romantika un kas nav jāņem, kas saistītas ar attēliem romantiska dāmas klasisko literatūru.

Fashion hats spring-summer 2020EtroFashion hats spring-summer 2020Etro

4.Panama

Klasiskās beach, Panama tagad ir tendence. Un, kā jūs varat redzēt no foto reportāžu no izstādes, viņi var valkāt ne tikai kā ikdienas galvassegas. Lūkas daži modeļi izskatās ļoti elegants. Liels un viegli ideja par vasaras.

Fashion hats spring-summer 2020EtroFashion hats spring-summer 2020Trina Turks

Būt Karalienes!

Theme by Anders Norén