skaistums

Modes uzacis rudens un ziemas 2019-2020

Šajā sezonā mēs beidzot nolēma, lai vienlīdzīgi konkurences apstākļi ar vīriešiem, modes, skaistumkopšanas, grims un pat tendencēm uzacis. Visvairāk interesantas iespējas, — mūsu pārskatīšanu!

Pusaudža uzacīm

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Chanel Parādīt

Taisnas, platas uzacis ar nelielu arkas un plānas asti, ir Modē ar iesniegšanas korejas zēni. Pārsteidzoši, tas Āzijas tendence iekļuva Eiropas nesen, lai gan Austrumos, populāra četru sezonu, ne mazāk. Pirmkārt, jūsu uzacis liecināja, ka zēni blogeri, pēc tam pārņēma un meitenes, un tagad tendence ir izplatījies no Austrumiem uz Rietumiem.

Šī veidlapa izskatās ļoti dabiski, ir nepieciešami vismaz korekcija un make-up. Tas ir pietiekami, lai piemērotu atzīmētājs saskaņā ar pieri, un viņas slēdzenes ar krāsaina vai caurspīdīga želeja.

Balināti uzacis

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Rādīt Isabel Marant

Viņi bija favorīti 2013 un atpakaļ sezonā 2019. Balināti divas vai trīs toņos uzacu padarītu attēlu no nevainīgs un romantisks. Šī metode ir īpaši piemērota, lai blondīnes.

Uzacis ķemmētas augšu

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Rāda John Galliano

Šo tendenci pirmo reizi parādījās uz vīriešu rāda, un tad viņa pieņēma meitenes. Pavirši uzacis nav ar asām malām, matiņi meklē. Šī opcija ir īpaši iet par tiem, kuri ir biezas uzacis. Mēģiniet tendence, ņem nedaudz uzacu želeja, piemērot to uz pieri-otu un sāciet ķemmēt matu uz augšu visā to garumā.

Uzacu Balaj

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Rāda No Vivienne Hu

Tiem, uzacis izskatās tie sadedzina saules (vēl saukta pludmale). Ir šo efektu krāsošana vai Macapa uzacis, krāsa ir plūsma vienmērīgi no gaiši līdz tumši.

Lai Balaj sevi, nopirkt komplektu ēnas. Tas parasti sastāv no divām vai trīs toņos. Jūsu uzdevums ir gaismas ēnā, lai iezīmētu uzacu no sākuma tuvo un tuvo galu, lai izveidotu tumšo toni. Pēc tam maisījums, bez skaidrām robežām. Šajā spēlē, krāsu padarīs jūsu uzacis blīvāku un pielāgos tos par jebkuru toni matiem.

Manikīrs uzacu

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Liecina Par Temperley London

Tendence nav mazinās un sakopta formas uzacis (pieri Eiropas maģistra sauc to manikīrs), matiem, lai matus. Šeit svarīga pareizu korekciju, kosmētiku un aprūpi.

Lai iegūtu perfektu formu, tas ir labāk, lai sāktu iepazīties ar kapteiņa pieri bārs. Aprūpes uzacis akciju par rīcineļļa un mitrinātājs ar vecumu (ņemiet vērā, ka zīme ir stends ir “vecums”, un nevis “ap acīm”). Aplauzums, izmantojiet toning gel.

Uzacu “flying star”

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Gigi Hadid par šovu, Oscar De La Renta

Citu Āzijas tendence, ka ir gandrīz visi. Ir uzacis “flying star” tieši sākums, arkas vidū un garu asti. Lai sasniegtu šo veidlapu palīdzēs Brou-meistars. Grims ir ieteicams lietot želeju un zīmulis, acu zīmulis ar koniskiem pildspalvu.

Theme by Anders Norén