mode

Padomi, kā izvēlēties kurpes ar papēžiem

Gadījumā papēža augstums katru dienu

Fakts, ka bieži valkā augstpapēžu kurpes var nopietni kaitēt jūsu veselībai. Ceļgaliem un saites ir ievainoti, nemaz nerunājot problēmas ar mugurkaulu. Papēža kurpes, par katru dienu, ir mazāks par 4 collas, kā tas augstums, kas neizraisa tik lielu kaitējumu, samazina slodzi uz ceļgaliem.

Tips for choosing shoes with heels

Vēl viens veids, kā izvēlēties ērtus apavus, jāpievērš uzmanība, lai attālums starp papēdi un zoli. Tas ir loģiski, ka augstāk kāpt, jo īsāks attālums. Droši ir augstums 6 cm, kāju šajā stāvoklī ir ortopēdisks pareizi un stabilu pozīciju.

Tips for choosing shoes with heels

Ērtu un drošu papēža augstums izejas

Vairumā gadījumu, papēžu kurpes personām ar 2-4 cm. Precīzus aprēķinus par augstumu papēža jums būs nepieciešams atcerēties savu augumu, pasākums kājas garums līdz gurniem un izmanto šādu formulu: ((augstums ÷ garums kājas) — 1,61) * 10. Rezultātā jūs iegūsiet perfektu papēža augstums.

Otrajā gadījumā, jums būs nepieciešams, lineālu. Ērti sēdēt krēslā un paplašināt viena kāja uz priekšu. Izmēriet attālumu no papēža līdz tip no kājām, kā parādīts attēlā. Iegūto mērījumu vienāda augstuma ideāls papēdis, jo tā ir dabiska tieksme jūsu papēža.

Tips for choosing shoes with heels

Theme by Anders Norén