skaistums

Padomus un veidus, kā izveidot pareizu uzacu grims

Uzacis pareizi izvēlēta forma un glīts grims var darīt brīnumus, meitenes, dažkārt neapzinās, kas svarīga daļa, kas uztver persona, kas viņi ir. Tāpēc ir svarīgi, lai darīt pareizi un pašreizējo sastāvu uzacis.

Grima zīmulis

Zīmulis ir vienkāršākais un visvairāk lietotā metode uzacu grims.

Lai krāsas uzacis, vispirms ir jānosaka galvenie punktu. Pirms uzacis sāka izdarīt no punkta, paralēli iekšējā stūrī acs, bet tagad šis noteikums ir novecojis modes un vairāk dabisko uzacu formu, lai vispirms sāk tuvāk degunam, tā saukto punktu pīrsings. Līknes uzacu iet no spārna deguna ar skolēnu, un ar “asti” uz līnijas no spārna deguna caur tā visattālākajiem stūra acs. Šie punkti var tikt marķēti, izmantojot balta vai bēša zīmuli un sākt zīmēšanas uzacis. Tas būtu glāstīja zīmuli, gludas kustības, sākot no vidus uzacis, tad pāriet uz sākums un pēc tam uz galu. Tāpēc, līkne uzacu būs vairāk skaista. Tātad, man ir nepieciešams, lai iet suku jūsu uzacis, lai grims ir vairāk dabas un krāsu toni.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeup

Make-up toņos

Ar ēnas, jūs varat sajaukt dažādu toņu un smudge tos uzmanīgi, uzacu krāsa ir vairāk dabas.

Pirmais posms make-up toņos ir tāda pati, kā šajā lietā, ar zīmuli – jums ir nepieciešams, lai noteiktu galvenās punktu. Uzacu suku ar slīpi padoms lai lietotu krāsu, lai loka. Sākumā uzacu piemērot gaišākos, un pa vidu un padoms, lai satumsa tā. Beigās jums vajadzētu maisījums īpašu uzacu suku.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeup

Grims microbleeding

Ir tetovējums uzacis tehnoloģiju microbleeding, bet var to pašu metodi, lai darīt grims. Grims ir nepieciešams naudas sodu zīmuli vai pastelis, krāsu ir precīzi piemēroti krāsu uzacīm būtu dabiski izdarīt daudz mati uzacis, lai dotu vēlamo vizuālo apjomu un blīvumu.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeupHttps://www. instagram. com/albinkamalinka/ vispirms jums ir nepieciešams, lai ķemmēt jūsu uzacis un ķemme matu augšup. Zīmuli vai pildspalvu nepieciešams izdarīt matiem tajās vietās, kur tās nav, un ievērot iepriekš izvēlētu formu uzacīm. Lai pievērstu matiņi ir nepieciešams, virzienā uz augšu un uz sāniem – uz templi. Gala touch ir klips matiņi uzacu skropstu tuša vai gelu.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeup

Galvenās kļūdas grims, uzacu:

    Sākumā uzacis stingri ģeometriskas formas ar pareizo leņķi. Tas izskatās nedabisks, tas ir nepieciešams, lai ēnā. Pārāk ilgi padomus, jūsu uzacis sniedz bēdīgu izteiksmi. Malas labāk ne, lai pagarinātu bet gleznot, kamēr dabas beigām uzaci. Sulīgs uzacīm ir tendence, bet jums nevajadzētu ļaut situāciju slaidu. Uzacis būtu kārdinoša, bet labi kopts. Veidā, ir jāveic kārtīga, atbrīvoties no liekā apmatojuma. Kad krāsvielas, uzacu ēnas vai zīmuli var radīt trūkumus, kas nevar notikt. Jums vajadzētu pilnībā krāsas virs uzacs. Izmantot daudz Hilter zem un virs uzacs neiespējami, tas bojā kopējo ainu. Atlases atzīmētājs ir vairāk piemērots formāliem pasākumiem un ikdienas grims staru nav, lai izmantotu šo metodi, vai piemērot atzīmētājs līdz minimumam. Pārāk tumša krāsa, grims, uzacu neglīts to izceļ uz sejas. Tas ir pieļaujams izmantot zīmuli vai ēnas tikai par vienu toni tumšāks nekā dabas krāsa, uzacis, un microbleeding krāsa būtu tieši uz tee. Tonis ir jāsakrīt, citādi būs mākslīgs efekts. Prostukivanie līnijas malā, uzacis izskatās raupja, neaizmirstiet, lai pabeigtu tos rūpīgi, lai maisījums. Polozhennye uzacis izskatās apliets. Ja jums ir problēma un matiņi neklausieties un dienas laikā gulēt, kā viņi vēlas, izmantot želeja vai vasks uzacis.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeup

Theme by Anders Norén