mode

Pantsuit: 9 ideālu risinājumu, lai izveidotu stilīgu tēlu

Bikšu kostīms — ideāls risinājums ne tikai par biznesa tikšanos vai birojā, bet arī uz parasto ikdienas rutīnas. Ar Bikšu kostīms dāmām eksperimentē, cik drīz vien jūsu sirds vēlas. Izveidot elegantu biznesa vai ar garšu gadījuma. Ne mazāk interesanti izskatās uzvalks ar šorti. Šodien mēs pastāstīt par visvairāk stilīgs un moderns, uzvalki, ka jūs varat pievienot jūsu garderobi, lai izskatītos vēl pievilcīgāka un stilīgs.

Pantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish image

Uzvalkā ar īsām biksēm

Ideāli piemērots jebkura stila uzvalkā ar īsām biksēm. Bet tas nav svarīgi, kādā vecumā jūs esat, ko jūsu ķermeņa tipa — jo apgriezts bikses ne tikai izskatās ļoti stilīgs, bet arī kopā ar gandrīz jebkuru apģērbu. Papildināt uzvalkā ar īsām biksēm, jūs varat stilīgas kurpes vai sandales un krekls vai blūze.

Pantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish imagePantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish image

Pantsuit bultiņas

Pantsuit bultiņas ir ideāls risinājums sievietēm, kas vēlas būt elegants un vienkāršs loku, piemēram, biznesa tikšanās vai darba birojā. Sezona līdzīgu rakstu par apģērbu, mēs iesakām interesanta blūze vai krekls, vēlams melna. Turklāt arī šeit izskatīsies kurpes un stingrs rāmis, soma.

Pantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish image

Bikšu uzvalks sportisks stils

Mūsdienu sievietes arvien vairāk meklē attēlā no simbioze stilu un komfortu. Šo simbiozi, rāda un elsas uzvalki ir sportiskais stils. Stils, nav nekādas ērtības šajā apģērba gabals, izskatās lieliski ikdienas valkāšanai. Papildināt Bikšu uzvalks sportisku stilu, jūs varat kurpes papēža un ērtas čības. Ar Fanny pack iederēsies perfekti šādā veidā.

Pantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish image Pantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish image

Spilgti pantsuits

Nesen par pasaules tribīnēm modeļi ir diezgan spilgti rakstu par apģērbu. Tas attiecas tieši un pantsuits. Eksperti iesaka pievērst uzmanību sarkanā, oranžā, dzeltenā, zaļā, zilā, rozā un violeti kostīmi ar biksēm, kas padarīs jūsu skatienu neaizmirstamu.

Pantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish imagePantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish image

Pantsuits oversize

Uz lielizmēra ir neticami populāri šīs dienas. Arī tā strādā un pārī ar Bikšu kostīms. Valkāt pantsuit jo lielajam, jūs varat valkāt gan darbā, gan ikdienas dzīvē.

Pantsuit: 9 ideal solutions to create a stylish image

Theme by Anders Norén