skaistums

Piparmētru manikīrs: 35 neticami maigu idejas

Piparmētru manikīrs izskatās neticami mīksts, elegants un stilīgs, par rokturi. Nav svarīgi, cik jūsu vecuma, garuma nagu plāksni iesaku ļoti rūpīgi apskatīt toņos piparmētru nagu laka, kas ir lieliski piemērots ikdienas, vakara vai romantisks nagu art. Vissvarīgākā lieta šeit ir, lai izvēlētos pareizo risinājumu. Tas var būt tikpat precīza kā iespējams, ja jūs veikt vienkāršu piparmētru manikīrs. Tomēr arī jebkādā veidā tas izskatās vairāk interesants dizains, ar rasējumi un modeļi, apdares un pat tautas tehniķis. Šodien mēs pastāstīt par modes idejas piparmētru manikīra, ka būs vienkārši ieskaidrot jums ar savu skaistumu un stilu.

Piparmētru rozā manikīru 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Rozā un piparmētru nokrāsas ir ļoti interesanti izskatās gan īstermiņa, gan ilgtermiņa nagu plāksni. Tajā pašā laikā, dāvanas, žalūzijas var tikt izmantotas dizaina stilā Feng Shui, ja pāris naglas tiek izgatavotas vienā krāsā, bet vairāki citi, citā. Tas ir interesanti apskatīt šeit slīpumu. Galu galā, smalku rozā toņos palīdzēs izveidot ļoti stilīgs pāreju uz piparmētru vāciņu. Turklāt, jūs vienmēr varat segtu naglas kaltuves ēnā, bet pēc tam, izmantojot rozā nagu laka, lai uzzīmētu attēlu vai modeli.

Piparmētru ziedu manikīrs 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Piparmētru manikīrs darbosies perfekti kopā ar tādiem modeļiem kā ziedu. Galu galā, maigu toni, tikai izveidota, lai radītu pavasara vai vasaras nail art, un tādējādi zīmējumi tēma vienkārši lieliska izvēle, lai šis dizains. Speciālists, nagu mākslas varētu attēlot raksts par nagu, neatkarīgi sagatavots viņam, vai pārsūdzēt populārs paņēmiens, štancēšana. Štancēšanas ir lieliska izvēle iesācējiem. Galu galā, pēdējo reizi bija ievērojams skaits trafareti ar dažādiem modeļiem, kas var viegli migrēt jūsu piparmētru manikīrs.

Piparmētru manikīrs ar dizainu 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Kad jūs izveidot piparmētru manikīrs nebaidieties vērsties neticami populārs metodes un iespējas dekoru. Galu galā, skaista nagu mākslas ir izveidoti, izmantojot iztēli, ne klonēšana 105 dizains jums atrast internetā. Nav jābaidās šķietami neatbilstošus krāsas, pievienot šīs krāsas dekoru, piemēram, spīdums, rhinestones, folija, Scotch tape, izkaltusi. Un neaizmirstiet par šādu paņēmienu, kā jaka, Ombre, Feng Shui, negatīvo telpu un tā tālāk.

Gaiši piparmētru manikīrs 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Vēlaties, lai izveidotu manikīrs, piemēram, uz romantisku randiņu? Pēc tam apskatīt stilīgs un neticami moderns maiga piparmētru manikīrs. Pēdējā viegli var pievienot savu sīpoli īpašu eleganci un sievišķību. Ieteikt veidojot maigu manikīra ne dzert pārāk sarežģīti eksperimenti tagataya, lai minimālisms.

Piparmētru zilu manikīru 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Piparmētru manikīra iet arī ar zilo toņos. Tās ir tuvu viena otrai, bet, lai radītu harmonisku un stilīgu nail art, es iesaku jums izmantot zils, piemēram, stilā Feng Shui, pievienojot to vienu vai divus no stumbra. Turklāt, jūs varat izmantot toņos attēla. Tātad, jūsu nagi izskatīsies lieliski zilu ziedu, tauriņu vai ģeometrisko modeli.

Piparmētru manikīrs ar rakstu 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Nebaidies, veidojot piparmētru nail art eksperimentēt ar attēliem. Tās var lietot uz viena naga, vai pat visa. Svarīgi ir nevis lauzt manikīrs harmoniju un skaistumu. Izskatās, moderns ziedu un ģeometriskie rādītāji, abstrakts, dzīvnieki un tā tālāk. Jūs varat arī izdarīt rakstu, izmantojot dekori. Ļoti interesants manikīrs ar modeli, kas var notikt, ja jums iet uz vizuļi, folija, krelles, vai mirdzēt.

Piparmētru-ceriņi manikīrs 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Ar piparmētru laku tas būs interesanti, lai strādātu plantācijās. Kā gadījumā ar zilu krāsu, jūs vienmēr varat vietas nagus stilā Feng Shui. Turklāt, jūs vienmēr brīvi izmantot ēnā purpura, lai papildinātu attēlu, vai ir stilīgs slīpumu uz nagu. Ņemiet vērā, ka Ombre 2019. gadā ir neticami populārs, un izskatās lieliski, kā gadījuma rakstura vai vakarā nagu art.

Piparmētru koraļļu manikīrs

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Koraļļu krāsa izskatās ļoti viegli un eleganti. Bez tam, 2019. gadā ir pīķa popularitāti. Tas ir iemesls, kāpēc mēs iesakām jums apskatīt šo krāsu, ja jūs vēlaties, lai izveidotu interesantu un unikālu dizainu. Arī koraļļu strādās tandēmā ar piparmētru pārklājumu. Kamēr jūs esat šeit, jūtieties brīvi eksperimentēt un pievienot piparmētru un koraļļu nagu mākslas dizainu un modeļiem, dažādas izdrukas, interesantas metodes un rotājumi.

Piparmētru manikīram uz īsiem nagiem 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Piparmētru manikīrs gatavojas krist tieši uz īsiem nagiem. Bet, ja vēlaties, šajā gadījumā, lai patiešām interesantu un harmonisku nail art, es ieteiktu jums, lai tendence lakonismu. Pēdējā palīdzēs jums iegūt manikīru, kas būs izskatīties perfekti ar gandrīz jebkura jūsu sīpoli. Tāpat neaizmirstiet par matēts un spīdīgs tops. Pirmais palīdzēs jums izveidot dārgu un bagātu nail art, kamēr otrais ir daudz nodokļu, lai valkāt.

Idejas skaistām piparmētru manikīrs 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Piparmētru manikīrs ir ideāls risinājums maigs un sievišķīgs, sievietēm, kuras vēlas uzsvērt savu skaistumu. Nav jābaidās šeit, lai ielaistu eksperimentiem ar tehniku. Piemēram, lieliski pārī ar piparmētru laka izskatīsies daļēji — mēness vai franču valodā, kā arī ģeometrisko nagu art. Jūs varat arī apvienot manikīrs stilīgs ģeometrija ar francijas, lai iegūtu vēl vairāk interesantu dizainu. Neaizmirstiet par eksperimentiem ar augšas. Liels par jebkuru nagu izskatīsies matēts vai glancēts augšu. Arī jūs varat mēģināt apvienot šīs divas top manikīrs sasniegt neticami greznu rezultātu.

Theme by Anders Norén