mode

Rudens modes: to, kā stilīgi valkāt džinsus ar gara jaka

Tikai vēl nedēļu un rudenī nāks uz to pilnas tiesības. Spilgti karstā vasaras saule būs aiz jums, un viņš tiks aizstāts ar aukstā vēja, lietus. Bet ne vispievilcīgākais laika apstākļi nav iemesls, lai liegtu sev skaistu un stilīgs veidā. Tas palīdzēs panākt džinsi un gara jaka. Galu galā, šīs divas lietas, jūs varat teikt, tuklo ir arī nākamajā sezonā, kas palīdzēs jums, lai radītu attēlu jebkurā gadījumā: par pilsētu, iet uz romantisku datumu, biznesa tikšanās vai braucienu uz veikalu. Savukārt džinsi ar viņas gara jaka, jūs varat izvēlēties jebkuru, bet tas ir labākais, lai dod izdilis vai draugs. Augšas saskaņā jaka ir vislabāk piemērota: krekls, t-krekls, augstu uzrullētu apkakli vai džemperis.

Un kājas ir ieteicams izvēlēties apavus ar papēžiem, sejas: sūkņi, potītes zābaki, augstpapēžu zābaki. Par sievietēm, kuras mīl komfortu, ideāls variants būtu nopirkt kurpes, čības, lutera vai zābaki.

Un atcerieties, ka šāda simbioze sejas džinsi un gara žakete izskatās lieliski, kā sievietes ar slaidu augumu un sievietes lielisku formu. Pēdējā būs patīkami pārsteigts, jo, izvēloties pareizo dizainu džinsus ar žaketi, viņi saņems tēlu, kas vizuāli šauras un pagarināt savu siluetu.

Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket

Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacketFall fashion: how stylish to wear jeans with long jacketFall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket

Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket

Fall fashion: how stylish to wear jeans with long jacket

Theme by Anders Norén