mode

Skapis 333: radīt

Modes tendences mūsdienu pasaulē, tagad tiek atspoguļota ne pildīti ar eyeballs gadījumos, un, izstrādājot savu ideālu garderobi – tas garderobi, kur lietas ir viegli apvienot, radot daudz dažādu attēlus. Palielīties ar citu zīmolu shmotki tagad diezgan unfashionable mūsdienu pasaulē draugiem un radiem, būs patiesi pārsteigti un greizsirdīgs, neliels skapis ar drēbēm, kurā katra lieta ir ļoti nodilušas un ļauj jums meklēt par 100%.

Ideja par šādu garderobe kļuva par pamatu Projekta 333: 33 lietas par 3 mēnešiem. Projekta ātri kļuva populārs Rietumos un arvien pārblīvēts ar faniem Krievijā. Autors ir Amerikāņu Courtney Carver tika lūgts, lai skapis nav uz principu – “nopirkt to, ko man patīk” un uzņemt lietas, racionāli, kas nepieciešams un pietiekams minimumam.

Closet 333: creating

Closet 333: creating

Pamatprincipi skapis 333

Tātad, Galvenā ideja par šo projektu: par katru sezonas (t.i., ik pēc 3 mēnešiem) iesniegt kapsula skapis 33 lietas. Jūs domājat, ka 33 posteņi ir diezgan daudz? Ņemiet vērā, ka šajā summā ietilpst viss: apģērbs, t-krekli un džinsi, kleitas un svārki, kurpes, rotaslietas un pat tad, piederumi – no šalles un Bikšu jostas, saulesbrilles un somas. Maģiskais skaitlis 33 ir ierobežots skaits, apģērbu un papildu atribūti, katrai sezonai: mazāk var, un ne vairāk.

Kad jūs sākat, lai saskaitītu, cik daudz līdzīgi t-krekli, blūzes, platishke esat iegādājies katras sezonas, jums būs pārsteigts, – viņi būs daudz vairāk nekā 33. Tagad šis skaitlis šķiet pārāk mazas? Un to, kā izdzīvot mūsdienu pasaulē konkurē cits ar citu, sievietes pieticīgu apģērbu? Vērā nianses, kas ir veikti, pamatojoties uz 333 skapis, ļaujot jums izskatīties stilīgi, un, lai neapgrūtinātu savu māju ar kaudzēm apģērbu, kas vislabāk der pāris reizes sezonā.

Divi galvenie uzdevumi skapis 333: apturēt nevajadzīgu jucekli, reti lietoti apģērbi, savas mājas un atjaunot kārtību skapī.

Sarakstā ar 33 lietām, par sezonu nav iekļauti (t.i., tie tiek uzskatīti par “top” kritiskā numuri):

sporta apģērbs un sporta apavi, piemēram, strādājot palaist nedrīkst būt vairāk nekā viens pāris čības (asfalts, netīrumiem ceļu, pārgājienu apavi, u.c.), un tāpēc maz ticams, ka, lai sasniegtu vajadzīgo numuru. Bez sporta apavi vingrošanas laikā, jo nodiluma var iegādāties vairāk nekā vienu reizi sezonā;

apģērbi pludmales atpūta: flip flops, peldmēteļi, sarongs;

mājas tekstila un naktsveļu – pidžamas, nightgowns, miega komplekti:

apakšveļa;

rotas, ar kurām cilvēkus, jo reliģiskās pārliecības vai sociālā statusa neatstāj, piemēram, krucifikss, kāzu gredzenu, aksesuāri.

Tas, protams, nenozīmē, ka, ja, sagatavojot skapis 333 jums ietaupīt svārki, pērkot vienu vai divus, ir nepieciešams iegādāties desmit, nevis pidžamu. Viss būtu ar mēru, pat ja tas dārgais sievietes sirds apakšveļu.

Closet 333: creating

Izstrādāt individuālo skapis 333

Viss turpinās attiecas tikai uz sieviešu garderobē. Jā, dāmas, jo tas ir skaisti puse cilvēces nav tuvu skapis, nekas valkāt. Vīrieši dzirdējis par 333 skapis, parasti sākas neizpratnē paraustīt plecus un brīnīties: “33 lietas par trīs mēnešiem?? Labi, es esmu ar šādu numuru lietas un gadu, ka tas ir pietiekami.” Kāpēc? Jo vīrieši parasti pērk to, ko viņi tiešām ir nepieciešams, ko viņi jūt, ko ir iespējams valkāt. Sievietes nostāja par apģērbiem ir diezgan dažādi, bieži vien spontāni pirkumi vienkārši jebkura lieta, kas kopīga skapis pievienojas darba, bet tāpēc, ka tas tiks lietoti ļoti reti.

Idejas autors, Amerikāņu Courtney Vāciņu, ierosināja eksperimentu pirkt 33 lietas 3 mēnešus atpakaļ 2010. Viņa nav gaidīt, ka ideja būs slaucīšana pasaulē un kļuvis tik populārs. Tātad, viņa aicināja sievietes pasauli, kura grib izskatīties pievilcīgi, bet tas nav tērēt naudu par milzīgu drēbju skapis:

1. Ievest kārtību pieejamo apģērbu: kārtot pēc sezonas, lai dotu draugiem vai sliktas lietas ir labā stāvoklī, nav nodilušas vai vienkārši nav sēžot uz attēlā, lai mest prom bojāti un pilnīgi izgājuši no modes.

Šķirojot lietas, kas pa sezonu ir savas īpatnības: ir lietas, kas ir lietoti tikai šajā sezonā (visticamāk top apģērbi, apavi, galvassegas) un drēbes, tranzīta, kas iet no sezonas uz sezonu un pat gadu var valkāt – blūzes, džinsi, krekli, utt.

2. Skaitīšana drēbes Katru sezonas kategorijas (ieskaitot iepriekš minēto tranzīta lietas).

3. Getting atbrīvoties no liekā vai re-buy trūkstošo objektus skapis 333.

Closet 333: creating

Skapis 333 un nepārvarama vara

Lietas, kas notiek dzīvē, un viņiem ir jārīkojas elastīgi un atkarībā no apstākļiem. Ja saplēstas kurpes vidus sezona, tas nav nepieciešams, lai parādītu dzelzs izturība un cieš caurs kurpes, līdz sezonas beigām, nedrīkst pārsniegt noteiktu skaitu 33. Nāca jebkuru bezjēdzīgi lieta, var aizstāt ar citu, bet tikai vienu. Ir nepieciešams, lai aizstātu divus? – aizstātu divus, bet neļauj garderobi, lai uzbriest, ar Attiecību 1:1 šajā gadījumā paliek stingri.

Tipiska situācija: viņi gaidīja karstā vasarā, attiecīgi, nopirku bikses un tops, bet pēkšņi nāk auksts. Nav cieš goosebumps un iesnas no lietavām un Brist kauli vēja aizstāt viena no lietām, par savu vasaras garderobi par jaka vai silta jaciņa. Ja šīs lietas ir atšķirīgs sezonas (un, protams, viņi ir tur!), padarītu tos Tranzīta – tas novērsīs nevajadzīgus pirkumus varēs ietaupīt naudu un to neļaus, aizbildinoties, lai piestūķēt ar garderobi, viena vairāk tiešām dažas lieta.

Tas būtu jautri un bez fanātismu. Ja pērk skapis 333 kāda iemesla dēļ apģērbs neatbilda, piemēram, neērti valkāt, šauras, slikti apvienot ar citām lietām, jo lielākā daļa karājas skapī, tas ir atļauts aizstāt to ar cita lieta. Un nevajadzīgas izmaksas, lai atbrīvoties no visiem pieņemams īpašnieks veidā.

Closet 333: creating

Ja ideja interesē, un apņēmās īstenot radikālu nr.

Tas ir iespējams, lai mēģinātu 333 garderobi, es gribu, bet briesmīgi/nauda/žēl, parastās lietas. Mēģināt sākt darīt mazs. Izjaukt ņemot lietas ne tikai sezonas, bet arī Par to, cik bieži valkāt trīs kategorijās:

nēsā regulāri (vismaz divas līdz trīs reizes nedēļā),

valkāt no laika uz laiku (divas līdz trīs reizes mēnesī);

nav lietoti vispār – piemēram, lieta ir novecojis, no modes, mainīt stilu, un tas nav fit.

Visu iepriekš minēto, protams, attiecas ne tikai uz apģērbiem. Somas, šalles, rotaslietas un juvelierizstrādājumi – atturas iepirkumu piecpadsmitajā vai divdesmitajā soma auskari-kniedes. Ticiet man, dzīvē būs, šķiet, laimīgāku un saskanīgāku, un ietaupīto naudu var tērēt, piemēram, interesanti, sen lolotu plānu doties. Kā rāda prakse, daļa, rotaslietas, sieviešu un dažreiz pārpalikumu, un vieta ir tāda mazliet aizņem, un ir lēti, ja runa ir par rotaslietas. Šādas iegādes, ir viegli nomest: kvalitātes produkti var valkāt gadiem, tas nav jēgas, lai atjauninātu to klāsts katru sezonu.

Closet 333: creating

Kāda būs 333 garderobē katrai sievietei

Šis projekts ir daudz priekšrocību, lai novērtētu, kas ir vērts šajos gados ir iedzīvotāju daudzās valstīs:

analizēja skapis, skaitot lietas un lieliski palīdz atbrīvoties no piesārņojošo dzīves laikā miskastes un atrast savu patieso stilu;

minimālisms sagatavošanā skapis ir neticami moderns un ļauj jums ietaupīt lielu naudu, ko var izmantot dažādām vajadzībām, piemēram, īstenojot sen ir sapnis;

dzīve vispār ir vienkāršota: doma par sezonu uz priekšu, skapis ietaupa laiku un nervus laikā rīta mācību nometnē uz darbu vai tikšanos ar draugiem;

skapis 333 atbrīvoties no morbid pievienots lietas un Shopaholic.

Vēlies mainīt savu dzīvi, pārliecinieties, ka tas ir priecīgs notikums, un harmoniskākā? Sāciet ar savu garderobi un projekta 333 var būt stimuls radot ideālu garderobi!

Closet 333: creating

Theme by Anders Norén