mode

Sundresses office: 10 lieliskas idejas, lai ievērotu dress code

Tiek uzskatīts, ka sundress – vasaras apģērbu, bet tā nav, atkarībā no krāsas un samazināt var identificēt atsevišķi sundresses birojā. Arvien vairāk, šo preci aizstāj stingru dress code, tas nozīmē, ka tikai elsas uzvalki un kleitas zem ceļa. Meitenes var apvienot sundress ar dažādām lietām no viņas garderobi, lai dress code un izskatās lieliski. Šajā rakstā mēs apspriestu, kāda veida kleitas, jūs varat zvanīt birojs.

Sundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress code

Sundresses office modelis

Ir vairākas iespējas, kā sundresses, ka mēs varam attiecas uz uzņēmumu:

1. Lietas top no šī kleita ir gandrīz slēgti, varētu būt mazs V-veida kakla. Šādos modeļos var redzēt aprīkots siluetu. Iesakam apskatīt šo kopā meitenes ar tipa skaitli “smilšu pulkstenis” vai “bumbiera”, viņi var akcentēt stiprās puses un paslēpt iespējamos trūkumus.

Sundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress code

2. Tunika sundress ir boxy fit, un ir iespēja slēpt pilnība gurniem un vidukli. Tiek uzskatīts, ka šis modelis ir populārs ar sievietēm, kas ir vecākas par 45 gadiem.

3. Siksnas – atcerieties, ka mums ir nepieciešams biroju apģērbs, tāpēc, siksnas, nedrīkst būt pārāk plānas. Raksturīgi, ka šie skorts dod priekšroku meitenēm, ar šauru vidukli un platu gurni.

Sundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress code

Šādas saules kleitas var būt šūti no dažādiem audumiem, bet ar papildus viskoze, tāpēc tie nav viegli vilcinājās. Meklēt pēc birojā visu dienu, ir reprezentabls.

Sundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress code Sundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress code

Ko apvienot?

Sundresses iezīme ir trūkums, uzmavas, tas ļauj valkāt tos ar dažādiem augšu. Sundress apvalks iet perfekti ar smalku, blūze vai augstu uzrullētu apkakli, pievienot birojs var slim bow josta. Apvalks kleita nav ieteicams valkāt ar negabarīta blūze, tas radīs papildus apjomu un svaru attēlu. Vispārīgs strappy sundress, saskaņā ar to, jūs varat valkāt un blūžu un kreklu, un augstu uzrullētu apkakli.

Sundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress codeSundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress code

Izvēloties sundress office, tas ir labāk dot priekšroku melna krāsa. Lai jūs varētu valkāt ar savu krekli dažādās krāsās. Piemēram, balts – par darbu, rozā pastaigāties. Vēl viens variants, kas piemērots birojā, būs modelis būrī. Šī sundress ir lieliski kombinēt ar blūzēm melnā, baltā un pelēkā toņus. Tas ir labāk izvēlēties plānās blūzes un krekli, lai radītu apjoma vidukļa un gurniem.

Sundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress codeSundresses for office: 10 great ideas for compliance with the dress code

Tātad, ar labo stilu un krāsu, jūs varat izvēlēties sundress pilnībā atbilstošu biznesa stils.

Theme by Anders Norén