skaistums

Tetovējums anime stilā

Dažkārt mēs iemīlamies iedomu rakstzīmes, kas vēlas būt kopā ar viņiem vienmēr. Kāpēc ne veikt tetovējums mīļākais varonis? Tas var būt bildes ar burtiem no grāmatas, filmas, animācijas filmas un pat varoņi mīti un folklora, kas ir īpaši iegremdēti dvēseli. Parasti šādas spēcīgas jūtas nāk ne tikai. Tas var būt saistīts ar vēlmi iegūt tādas īpašības, raksturs, vai ir izskats kā savu iecienītāko raksturu. Šodien mēs runājam par tetovējumiem, anime rakstzīmes.

Tēmu tetovējumi

Tetovējums no manga, anime un bieži vien dara ne tikai tāpēc, ka aizraušanās ar vienu vai citu varoni, un kā atgādinājums par bezrūpīgu un laimīgu bērnību. Bērniem no deviņdesmito gadu un nulles, protams, gaidu jaunās sērijas “sailor moon” un “Pokemon”. Mazais kareivis, izraisot dubultu dzīvi un cīnās par labu un taisnīgumu, vienkārši nevarēja palikt vienaldzīgi pret bērniem, it īpaši meitenēm, un par burvju kabatas monstriem, iespējams, ir sapņojis par katru bērnu. Tetovējums no anime — tas ir kā bērnības sapņa piepildījums.

Tattoo anime style

Īpaši ievērības cienīgs ir personāži, kas uzgleznoti ar Hayao Miyazaki. Savā darbā iemīlas vienreiz un uz visiem. Izcilu sižeta, spilgts rakstzīmes, dziļa nozīme, paslēptas katrs stāsts, kam ir ne tikai izklaidējoša, bet arī pamācošs. “Princese Mononoke” “Mans kaimiņš Totoro”, “dedzīgs prom” un citi darbi no Hayao Miyazaki ir pelnīti uzskata par klasiku, Japāņu animācijas. Daži personāži, kas uzgleznoti ar maģistra animācija, bija ietekme ne tikai uz populāro kultūru. Piemēram, Totoro (laba meža gars, ar ko stāsts atbilst maza meitene, un pēc tam viņš palīdz viņai) kļuva par simbolu cīņā par pestīšanu no apvidus, kas tika pārbūvēts anime, no attīstības.

Tattoo anime style

Gabals tetovējums var atkārtot jebkuru ainu no anime, kas bija īpaši neaizmirstamu vai liela nozīme attiecībā uz klientu, tā var būt tikai portrets savu iecienītāko raksturu. Tomēr, bieži vien ir tetovējums ar attēlu varoņiem tradicionālā Japāņu animācijas stils nav saistība ar pašreizējiem anime. Anime fanu bieži, lai meistari skices, kas ataino viņu ģimenes locekļiem un draugiem veidā multiplikācijas filmu varoņi un pat savu portretu. To var tikai rakstzīmes, kas izgudroja klientu. Šādu darbu, nenoliedzami būs unikāls, tas norāda uz interesi no klientu šāda veida mākslas.

Stili un sastāvs

Izvēloties sastāvu, ir ne tikai viena konkrēta zemes gabala karikatūra. Ja jūs plānojat lielu darba, piemēram, uz piedurknēm vai tetovējums uz viņa muguras, jūs varat izveidot liela mēroga glezna, kas attēlo rakstzīmes, reljefu un citus elementus, kuri piedalījās vairāki mīļākie anime. Piemēram, bieži vien jūs varat atrast sejas Dievs Kaonashi no “dedzīgs prom” un labs meistars, meža Totoro tajā pašā darbā.

Visvairāk piemērota stila tetovējums anime, tas, iespējams, dvīņu padomus. Šajā stilā, jo skaidras kontūras un spilgtas krāsas karikatūra rakstzīmes izskatās visvairāk autentisku. Forši izskatīsies, piemēram, liela mēroga tetovējums ar attēlu Pastaigu pils un varoņi no anime par fona kalnu ainavu stilā dvīņu padomus. Mazi darbi, piemēram, attēls ar smaidošu Jā un burvju zelta zivtiņa Ponyo izskatās spilgti un ļoti gudrs, šis tetovējums būs noteikti radīt citus ne tikai ar ziņkāri, bet arī smaidu.

Gudrs spilgti kaķi no “sailor moon” varētu izskatīties bērnišķīgi, bet priecēs ne tikai īpašnieks tetovējums, bet visi, kas būs pārtraukt viņas izskatu.

Tas ir interesanti izskatās akvareļi, kas attēlo rakstzīmes no anime. Šis stils ir īpaši labs tetovējums ar alkoholiskajiem dzērieniem un dažādām pārdabiskām un otherworldly būtnes. Pateicoties tā vieglumam, airiness, neskaidras kontūras, gandrīz pilnībā trūkst skaidrības, viņš, šķiet, lai uzsvērtu piederību šiem burtiem uz citu pasauli. Piemēram, akvarelis, kas ir ideāli piemērots attēlu Kaonashi.

Tattoo anime style

Citu sākotnējā ideja — ainavas, iezīmēt siluetu, kurā jūs varat viegli atrast jūsu mīļākie raksturs. Piemēram, tas var būt meža gars Totoro, kas ir acīmredzams, ka nav iespējams ne ar vienu, lai maldinātu. Tās siluets var būt kā logs uz pasauli, spilgtās krāsas dabā zaļo mežu, ziedu lauks, rudens lapu nobiršana.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka Japānas paši deva pasaulē daudzi šedevri animācija, lielākā daļa no viņiem ir negatīva attieksme pret tattoo art. Ja jūs notikt ir mazs tetovējums, agrāk, lai saņemtu publiskā vietā, piemēram, vanna, jums var lūgt, lai segtu līdz pat attēls ar ģipsi, tā kā nav, lai maldinātu citus apmeklētājus. Ja jūsu tetovējums ir pārāk liels, lai paslēptu, un tā nedarbojas, jūs pat varat aizliegt iebraukt. Tas ir tāpēc, ka agri zīmējumi uz ķermeņa bija raksturīga bandas locekļi. Šī Biedrība ir tā iesakņojušies prātus, Japāņu, ka tur pat bija likumi, kas aizliedza valkā tetovējums valsts līmenī. Vairāk mūsdienu Valsts iedzīvotājiem saule bieži vien priekšroku dod nopietniem stāstiem, kas izriet no mitoloģijas, izvēlēties attēlus par dzīvniekiem, augiem un mītisks rakstzīmes, kas ir īpaša simbolika. Ne tik bieži, lai redzētu ar Japāņu komiksu vai diezgan attēlu no anime uz ķermeņa.

Karikatūra tetovējumiem var izskatīties naivi, bet tās ir pozitīvas emocijas. Ja jūs ticat, ka raksturs tetovējums ir patiešām var sniegt man dažas viņa īpašības, viņa likteni, varonis anime ir lieliska izvēle. Tie vienmēr ir apveltīti ar spēcīgu raksturu, sasniegt savus mērķus, un to stāsti vienmēr ir laimīgas beigas.

Fotogrāfijas

Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style

Theme by Anders Norén