skaistums

Tetovējums uz rokas

Mūsdienu pasaulē tetovējums ir grūti pārsteigt. Spilgti un oriģināli zīmējumi pildījuma dažādām ķermeņa daļām. Tomēr, logo, par birste ir reta parādība. Attēlu uz prātu, pastāvīgi, tāpēc drosmīgām personībām, vai uz personām, kas nav saistoša un nav jāpiemēro, īstenojot stingru dress code darbā”. Masu iespējas – sākot no maziem zīmējumiem uz pirkstiem modeļiem, ietekmēt suku kopumā. Šajā pantā mēs runājam par nozīmi dažu tetovējumu uz šo ķermeņa daļu, kas atrodas abu dzimumu pārstāvjiem.

Iespējas vīriešiem

Skelets

Ar transience eksistenci un gatavību pieņemt beigām dzīve ir ceļojums. Zīme mūžības esamību pozitīvā veidā. Emblēmu godinot atmiņas par mirušu. Bieži vien attēls likts mītisks sajūtu. Galvaskauss – simbols, seno valstis, Karalistes nāves Pazeme vai Chronos. Simbolizē ne nāves, bet atdzimšanu jaunai dzīvei. Daži uzskata, ka izvēlējāties skelets drukāt, lai tetovējums, viņi skandāla off nāvi.

Tattoo on wrist

Piramīda ar aci

Seno mistisko simbolu. Logo pastāvēja daudzās kultūrās un apveltīti ar dažādām vērtībām:

  Pareizticīgajiem, zīme Trīsvienība, Svētā gara; jo mītus par seno Ēģipti – eye of Horus, vestacode, Dievs, kas redz, ka visas lietas, Budisms, gaisma, gudrība, garīgums; sakarā ar massonstva – acis no velna, starp Ķelti – simbols skaudība, pretējā tikums; Musulmaņu pasaulē, izglītības un intelekta spējas, gaišredzība.

Acs ir spēcīgs talismans. Tas palīdz izvēlēties pareizo ceļu dzīvē un aizsardzību no ļaunajiem gariem, burzma no ceļa. Skaitlis birste, uzlabo intuīciju, nes veiksmi un dāvina spēja paredzēt draudus.

Tattoo on wrist

Dēmons

Tetovējums — simbols ļauno, kas ir pakļauti tās pārvadātājs. Uzpildes attēlu, vienu identificē ar noteiktām īpašībām (piemēram, Beelzebub, simbolizē rijība). Bet ne visi tetovējumi ar dēmoniem veikt negatīvā nozīmē. Klīst veicina studiju valodu, Orobas dod tiesības paredzēt nākotni. Tautas tēls Japāņu devils “Viņi” – savu seju ar ragiem un ilkņiem, bieži pildījumu uz rokas. Tie ir gandrīz neiespējami nogalināt, tik nozīmē šis tetovējums nemirstību, drosmi, spēku.

Tattoo on wrist

Krusts

Bieži pildījuma pirkstiem. Daudzpusīgs parakstīt ar reliģisko un filozofisko nozīmi atkalapvienošanos pretstati – dzīvi un nāvi, labo un ļauno. Bieži pārstāvji stiprais dzimums pildījumu Ķeltu krusts. Skaistu attēlu, kas ierāmēta ar apli (simbolizē sauli) vienkāršs krusts, rotātas ar ornamentiem. Izskatās skaisti, simbolizē ciklisko raksturu, dzīvi, atdzimšana.

Tattoo on wrist

Gredzeni

Visi ir vairāk izplatīta starp pārstāvjiem no kriminālās pasaules. Skaits gredzeni, kas norāda, cik iepriekšējās sodāmības. Rotājumi uz režīmu aizturēšanas vecums, kad cilvēki devās uz cietumu, garums, laiks. Svarīgi, krāsu, tetovējumu, saīsinājums, atrašanās vietu. Gaismas zīmējumi – bēdas, tumši – protests, sacelšanos. Starp parastiem cilvēkiem bez iepriekšējas sodāmības, tetovējumi ar gredzeniem, reti, bet var atrast starp mūziķiem. Lai viņi iegūtu svarīgus notikumus savā dzīvē. Uzmanīgi izvēlieties šāda veida zīmējumu, lai izvairītos no pārpratumiem.

Tattoo on wrist

Thor ‘ s Hammer

Rūnu attēlu ar dziļu jēgu. Dod īpašniekam mieru, gudrību, drošības sajūtu. Thor – Dievs, pērkons un zibens, viņa sekta ” ir populārs Ziemeļvalstīs. Fiziski spēcīgs un garš, viltīgi, vērienīgu, noturīgas. Vīriešiem, kas izvēlas zīme āmuru Thor uz brush ir noteikts, spītīgs, dod rīcības vārdu. Bieži vien, šī zīme palīdz pārvarēt šķēršļus un dzīves nepatikšanām.

Tattoo on wrist

Liesma

Mūžīgo, nekontrolējamas, destruktīvu elementu. Krāsu tetovējums izskatās iespaidīgi uz brush, kad liesmas sagrāba pirkstiem. Pildījumam viņas brīvību mīlošs, kaislīgs dabas, ir neremdināms slāpes par piedzīvojumu. Citā nozīmē – atdzimšana, tīrīšana no grēka, apņemšanās uz jaunu dzīvi. Bieži lieto pēc grūts periods, kuru vēlaties dzēst.

Tattoo on wrist

Web

Simbols neatkarību, defiance, uzticību, pašaizliedzību. Bieži vien nozīmē apņemšanos principi, idejas, nevēlēšanās upurēt ideālus un ticību. Izvēlieties attēlu uz brush būtu attiecināma precīzi. Zirneklis ar web uz rokas – zīme narkomānu ar kriminālo pasauli. Arī audums starp pirkstiem rāda, ka personai ir nepieciešams, narkotikas.

Tattoo on wrist

Bat

Pārsteidzošu dzīvnieku, zīdītājam, kas spēj lidot. Tēla plēsoņa uz brush hit vīriešiem, kuri vēlas Paust savu individualitāti un unikalitāti. Dzīvnieks pamostas naktī un preys par vājāku siltasiņu. Viduslaikos tās bija identificē ar velnu vai vampīri. Tika uzskatīts, ka līķis lptp pienaglots pie durvīm, pasargās no ļauniem gariem un ienaidniekiem. Senajā Grieķijā un Romā, peles, ir revered par unikālu asums un ātrums. Līdz ar to vērtību, praktiskums, modrību, spēku. Ķīnā lptp ir zīme, veiksmi un ilgmūžību. Nozīmē tetovējums ir atkarīgs, kā īpašnieks attiecas uz zīdītāju, var būt pozitīvs un negatīvs.

Tattoo on wrist

Kaķis

Skices ir dažādi stili. Kaķis – burvju un noslēpumains radījums. Viņai ir 9 dzīvības. Tādējādi negatīvā nozīmē tetovējums simbols ļaunuma un ļauno spēku. Kādu laiku atpakaļ, tas bija piepildīts tikai cilvēki, kuri ir kalpojuši laika cietumā par zādzību. Melns kaķis nes veiksmi, lai zagļi, tas ir neiespējami atrast tumsā. Tagad šī vērtība ir gandrīz izlīdzinājās. Daudzi vīrieši izvēlas attēlot kaķis seju uz brush, jo:

  senie Ēģiptieši pielūdza kaķi, tos ieraudzīja, kā iemiesojumu dievišķo spēku; senajiem Grieķiem un Romiešiem kaķis – simbolizē brīvību; Japāņu – zīme mierīga, mierīga dzīve; Skandināviem kaķis – dzīvnieks Freyja, dieviete kaujas, lai attēls simbolizē drosmi, spēku un drosmi.

Tattoo on wrist

Haizivs

Zivju iedvesmo bailes un apbrīnu. Ātri, wily un spēcīgs plēsoņa. Tetovējums piemērots nelokāmo, mērķtiecīga vīriešiem, kuri zina, kā to panākt. Haizivs drukāt uzsver, neatlaidība, īpašnieka un viņa vēlme pēc varas un kontroles. Daudzās kultūrās, grifs ir zīme, veiksme, patronāža un dominēšana. Haizivs – spēcīgs talismans, simbolizē pietāti pret elements ūdens, savienojums starp zemi un jūru.

Tattoo on wrist

Iespējas meitenēm

Medusa

Simbolizē mieru, nepārtrauktu kustību uz priekšu. Medūzas ir lēni, bet nepārtraukti svārstības. Attēlā – liecina par iekšējo harmoniju, mieru, līdzsvaru lēmumu pieņemšanā. Sasniedzot brieduma vecumu, no bezveidīgs masu Medusa ir pārveidota par polyp uz jūras grīdas. Pēc kāda laika, viņš atstādina taustekļiem un iet uz peldēšanu, tāpēc citu, ko nozīmē zīme – nepārtrauktību dzīvi, atdzimšana.

Tattoo on wrist

Putni

Delikāts silueti putnu izvēlēties romantisks raksturs. Viens putns, vai mazo ganāmpulku – zīme, brīvība, laime, mūžīgas jaunības un cerību. Attēlu īpašu locekļi sugas tur ir nianses:

  dove motīvs sievišķību, mīlestības upuri, kas simbolizē šķīstību un dvēseles; bezdelīgu – atgādinājums par to, cik svarīgi ir ģimenē kā Augstākā vērtība dzīvē, maigumu, mīlestību, rūpes; to Kaija – simbolizē brīvību, jaunību un neatkarību; Filin (pūce), liecina par gudrību un zināšanas, bagāta dzīves pieredze, nes īpašnieks veiksmi intelektuālajā sfērā.

Tattoo on wrist

Tauriņš

Sprnus uz rokas izskatās eleganti. Kas izpildīti dažādās krāsās, tie piesaistīs uzmanību, lai īpašnieks un teikt, ka viņa ir tāda maiga, viegla, apveltīti ar estētisko gaumi. Tauriņš ir emblēma Renesanses skaistumu (neglīts kāpurs pārvēršas skaistā būtne) un nemirstību. Papildus: Japāna – simbols žēlastību un sievišķību; senās ciltis Dienvidamerikā – emblēmu sievietes dvēsele, Skandināvijas mīti ir zīme elements gaisa.

Tattoo on wrist

Zaķis

Ir izturēties atšķirīgi, atkarībā no kultūras:

  personifikācija auglību Senajā Indijā; gudrību, viltību, Japānā, intuīcija, Anglijā; atdzimšana, veiksmi, jauniešu Ķīnā.

Skice ir melns un balts un krāsu, ģeometrisku siluetu vai precīza atveide dzīvnieku sejām. Ietver iezīmes sieviešu dzimuma: maigums, maigums, sievišķība, gaismas sirsnība. Dažreiz vērtību ieguldījumiem negatīvā nozīmē: jucekļa, juceklīgo, projektu seksualitāti, tāpēc, ja izvēlaties attēls ir jābūt uzmanīgiem. Simbolismu, kas saistīts ar uzdevumu. Logo Playboy magazine – atsauce uz erotisko sajūtu, emblēmu brīvību. Vairāk reālistiski attēli ir pozitīva vērtība.

Tattoo on wrist

Roze

Vērtība tetovējums ir viens no visvairāk dziļa un daudzpusīga, tāpēc bieži vien sievietes izvēlas attēlu, ziedu, kā modelis. Par suku rožu izskatās perfekti un piebilst, spice. Simbols skaistums, mīlestība, tīrība, mūžīgo prieku, vēlmi, kaisli. Ir vērtība, krāsu, tetovējumu:

  Zelta (dzeltens) — pilnību; sarkanā – kaislība, mīlestība; baltā krāsa ir nevainības, garīgums; zils – iespējams, nesasniedzams, skumjas, skumjas.

Atlases atsevišķas daļas puķu arī ir īpaša nozīme:

  lielo tapas – pazīme skumjas; sulīgs lapām, skaistumu, labsajūtu.

Tattoo on wrist

Ornaments

Modeļi ir vienmēr atkārtojas. Zinātnieki, kas ir pētījuši zīmējumus seno tautu, nonāca pie secinājuma, ka veids, kā mūsu senči mākslinieciski apzinās ciklu un dzīves ritms. Attēls ir enerģija, harmonija, ir lai, loģika lēmumu pieņemšanā. Pirmais rotājumi vairākus tūkstošus gadu, un, lai šādu tetovējumu var redzēt, kā modelis, uzsverot saikni ar senčiem. Skiču meitenes bieži izvēlas valsts skaitļi:

  Ķeltu un mistisks simboli, kas liecina par komunikāciju ar lielākas pilnvaras; Slāvu ģimenes talismani, saglabājot laimi un kamīna; Ēģiptiešu rakstus, piešķirot pilnvaras gaišredzība, zināšanām par Augstāko patiesību; Ķīnas – dēļ morālā tīrība, talismani, veselību, veiksmi un labklājību.

Tattoo on wrist

Trīsstūris

Populārākais variants ģeometrisko attēlu, kas izskatās iespaidīgi uz rokas. Minimāls modelis ir dziļa nozīme: saules enerģijas, radošums, garīgā pasaule, debesīm, zemes un ūdens elementus, stabilitāte, gudrība. Bieži vien – reliģiska zīme, ka ir atraduši Kristietībā, Budisms. Iemieso ideju par sievišķā, klēpī telpā. Parakstīt vestacode, gudrību, bezgalīgs Svētums. Tetovējums trīsstūris – spēcīgs amulets. To var padarīt gandrīz neredzamu, ņemot vērā šo phalanges pirkstiem.

Tattoo on wrist

Kronis

Ir dažādu formu, ko papildina ar burtiem vai ornaments. Viss ir atkarīgs no iztēles, kas padara skices. Padarīt valdītāju par maģisku spēku, ietekmēt likteni. Standarta vērtības:

  “elite” ir izcelsme; rokās jauda; aizsardzības; pārākumu pār citiem; materiālo drošību.

Visbiežāk, vainagu pildījumu mīļotājiem vai reliģiskās meitenes. Īpašnieks tetovējums novērtē lojalitāti, vērtības par mīlestību. Attēlu informē par oriģinalitāti raksturs, personība, paaugstināts pār pārējo godīgāku dzimums.

Tattoo on wrist

Uzlīmes

Pateicoties tādām slavenībām kā Rihanna, Lana del ray un Katy Perry meiteņu vidū ir kļuvis populārs, uzraksti uz pirkstiem. Lakoniskas frāzes izskatās eleganti, ne vulgāras, ir redzams tikai pēc ciešākas detalizētu pārbaudi. Šis tetovējums individuāli. Nozīme saprotama tikai īpašniekam, kas to padara unikālu.

Tattoo on wrist

Senos laikos, tetovējumi kalpoja kā amuleti un talismani. Tagad ir veids, kā Izteikt savu individualitāti, apgalvot, atšķirība no citiem. Skaitlis puses – spilgts metodi vārda. Šajā ķermeņa daļā ir daudz nervu galu, tāpēc zīmējums, attēls – process ir sāpīgs. Paturiet to prātā, ja jūs nolemjat, lai iegūtu tetovējums.

Šajā rakstā mēs jums pastāstīt par to, kas nozīmē, ka veikt bildes par šo ķermeņa daļu. Pieejas izvēle zīmēšanas atbildīgi!

Theme by Anders Norén