skaistums

Tetovējums vārdi idejas un fonti

Šodien, tetovējumi vārdi populārs, kā kādreiz. Ja jūs tikai plānojat to darīt, kā tetovējums, tas ir laiks, lai padomātu par savu atrašanās vietu un burtu fontu. Daudzi cilvēki izvēlas vārdus saviem bērniem, vecākiem, sweethearts, vai segvārdu. Mazāk izplatītas ir tetovējumi vārdi Mājdzīvnieki, it īpaši suņi.

Tetovējums vārdi

Tattoo names ideas and fonts

Ja jums jau ir tetovējums uz kādu daļu no ķermeņa, jūs varat pozīcijas nosaukums tāpēc, ka tā maisījumi nemanāmi ar kopējo dizainu. Ja tu vēl tikai domā par pirmo tetovējumu, tad šeit ir visbiežāk vietās, kur cilvēki parasti tetovējums dizainparaugiem vārdi. Vietu tetovējums vārdi: iekšējās puses puses, ārējā sānu roku (galvenokārt biceps), rokas; reti, muguras, pēdu, potīti.

Tetovējums vārdi: kura vārds ir jāizvēlas?

Tattoo names ideas and fonts Tattoo names ideas and fonts

Padomā divreiz pirms izvēlēties nosaukumu, kas jūs pamodinās visa mana dzīve. Jums ir nepieciešams, lai būtu pārliecināts, ka jūsu izvēle ir viens simts procentiem, un ne tikai padoties draugu viedoklis vai mirkļa vēlmes. Tatu vārdi vienmēr mums atgādina par tiem cilvēkiem, par kuriem mēs rūpējamies un kurus mēs mīlam. Šī iemesla dēļ, visbiežāk izvēle — vārdi, uzvārdi, bērniem vai vecākiem. Nosaukums laulātais, arī nav slikts variants, kas apliecina savu vēlmi būt ar viņu līdz beigām.

Tetovējums vārdus: izvēlieties fontu

Tattoo names ideas and fonts Tattoo names ideas and fonts

Tetovējums nosaukums var tikt izmantota kā atsevišķs vārds, un izveidot veselu mākslas darbu, ieskaitot gaudošana vienošanās par papildu elementi. Vairāk par to vēlāk. Ja jums ir pārtraukta vienkāršs tetovējums ar vienu vārdu, tā ir ļoti svarīga loma ir fonts, kas, patiesībā, tas būs tetovējumu. Šeit ir visbiežāk fonti, izvēloties tetovējums ar nosaukumu. Ne reti ir gadījumi, kad jaunieši izvēlas, Ķīniešu vai Japāņu rakstzīmes, lai nodotu nozīmē viņa vārds.

Tetovējums vārdi idejas

Tattoo names ideas and fonts

Vēlaties, lai jūsu tetovējums, oriģināls un, atšķirībā no jebkura cita? Šeit ir dažas idejas, kas palīdzēs jums izvēlēties savu dizainu.

Tetovējums vārdi un sirdi

Tattoo names ideas and fonts Tattoo names ideas and fonts

Iespējams, visbiežāk dizaina šis tetovējums — vārds, sirds. Jūs varat ievietot nosaukums iekšā ar sirdi un ap viņu. Ļoti jautri iespēju meitenēm sirds ar spārniem. Ne mazāk kā skaisti izskatās un uzņēmēja mazās sirdis visā nosaukums.

Tetovējums vārdi, ziedi

Tattoo names ideas and fonts

Parasti, šādi tetovējumi ir izdarīti ar vīriešiem. Un, protams, blakus ziedu nodot nosaukumu savu mīļoto.

Tetovējums vārdi: bērnu

Tattoo names ideas and fonts Tattoo names ideas and fonts

Tattoo names ideas and fonts

Mīlošs vecāki var padarīt tetovējums vārdus saviem bērniem. Šeit iztēles dizains ir bezgalīgas. Tas var būt iespiests viņas rokas un zīdaiņu mierinātāji bērnu, un galvenais, lai sirds, un karikatūra raksturs.

Tetovējums vārdi: kāzu gredzeni

Tattoo names ideas and fonts

Pēdējos gados, starp jaunlaulātajiem ir kļuvuši arvien vairāk populārs tetovējums kāzu gredzeni. Viens no šķirņu šis tetovējums — gredzena vārdi no laulātajiem. Sieva izvēlas vīra vārdu, vīram — sieva. Ļoti romantiski un daudzsološs.

Tetovējums vārdi: dzīvnieki, putni, kukaiņi

Tattoo names ideas and fonts

Dzīvnieku dizains var izrotāt jebkuru tetovējums. Jūs varat izvēlēties dzīvnieku un putnu. Putni un tauriņi izskatās īpaši gudrs, tāpēc tās bieži izvēlas meitenes.

Theme by Anders Norén