skaistums

Tumši streaking

Uzsver, vienmēr būs pirmajā vietā starp iecienītāko krāsošanas paņēmienus meitenes. Tas nav pārsteidzoši, jo šī metode matu krāsošana ir iespēja iepazīstināt jaunums un svaigums uz savu ierasto matu krāsu. Kā jauna tendence pēdējos pāris mēnešos burtiski uzspridzināja instagram. Fashionistas visā pasaulē izvēlas šo stilīgu tendenci. Galvenā atšķirība tumši izceļot no parastās, skaidrs, turklāt nav spilgti virzieni, kā tas ir ierasts, bet gan tumši. Pēc krāsošanas, matu tonēti, lai radītu dziļāku krāsu un vajadzīgo efektu.

Iezīme šāda veida glezna ir tā, ka vidējā daļa matu ir krāsot tumšāku toni, lai radītu ēnu efekts. Krāsu uzklāj ar otu. Stilisti iesaka krāsošanas šķipsnām, izmantojot rokas: izmantojot rokām un pirkstiem.

Bez tam, saskaņā ar stilisti, šī krāsošana būs pēdējais uz jūsu matus no 4 līdz 6 mēnešiem bez retušēšanas saknes. Tas ir ideāls tiem, kam nepatīk, lai apmeklētu salons, ļoti bieži.

Plus tendences, kas ir piemērots jebkura veida frizūru vai matu griezumu. Jūs varat arī kombinēt to ar citu veidu krāsošanas, vēl vairāk interesantu efektu uz jūsu matiem.

Lai radītu vajadzīgo efektu, matu stilisti un friziera iesakām izvēlēties 2-3 toņiem tumšāks nekā jūsu krāsu. Dark streaking Dark streaking Dark streaking Dark streakingDark streaking Dark streaking Dark streaking Dark streaking

Būt modē!

Theme by Anders Norén