mode

Vasaras kolekcija kurpes Christian Louboutin

Christian Louboutin ir populārs franču modes dizainera kurpes. Viņa darbi ir pazīstams un iemīļots visā pasaulē. Un tas nav viegli. Veidojot viņa kurpes, ir visbiežāk izmanto smalku roku darbu un augstas kvalitātes materiāliem. Pazīme, ar modes nama Christian Louboutin ir sarkanas zoles kurpes. Dizainera sākās 1988. gadā, bet pēc gandrīz 40 gadu, viņa kurpes, nav zaudējis savu aktualitāti. Galu galā, katra jaunā izrāde dod pasaulei jaunas modes tendences pateicoties Louboutin.

Šodien mēs pastāstīt par vasaras kolekcija 2018 kurpes no Christian Louboutin, kas tikko iekaroja visu modes elite. Un visu sakarā ar unikalitāti un mirdzums jaunas kurpes, kas ir tik līdzīgs zvaigžņotām debesīm. Šeit jūs varat redzēt, sūkņi, sandales, baleta dzīvokli, un pat čības. Lai gan visas šīs kurpes ir klāta ar nekas, bet sarkanā, zilā, baltā un dzeltenā kristāli. Kolekcija pati ir saņēmusi nosaukumu Claire de Lune “magic in moonlight”, un nav brīnums, jo spīd ietekme uz apavus ir patiešām atgādina spēlēt, debesis un zvaigznes no mēness. Šis efekts ir sasniegts sakarā ar to, ka par Kurpju krāsu kristāli, kas atrodas manuāli noteiktā secībā, kas ir, un palīdz, lai radītu efektu ārējo mirdzumu.

Summer collection shoes Christian Louboutin

Summer collection shoes Christian Louboutin

Summer collection shoes Christian Louboutin Summer collection shoes Christian Louboutin

Izskatās tiešām laba! Tāpēc mēs piedāvājam jums apskatīt šo kolekciju, kas ir pārliecināts atstāt neizdzēšamu zīmi sirdī! Un tikai pēc tam mēģināt teikt, ka nav vēlaties savu pašas kurpes!

Theme by Anders Norén